Nowość! - Znaki Zodiaku na pokrowcach etuo!

Do sklepu etuo zawitała kolejna nowość! Magiczna kolekcja etui ze Znakami Zodiaku, która przypadnie do gustu nie tylko fanom astrologii!

Etui na telefon ze Znakami Zodiaku

Kolekcja obejmuje 12 silikonowych case’ów, z grafikami odpowiadającymi zodiakalnym postaciom. Wzory umożliwiają spersonalizowanie smartfona oraz podkreślenie własnego stylu. Całość utrzymana jest w stonowanej, pastelowej kolorystyce.

Solidne i dopasowane pokrowce

Case’y wykonane zostały z wysokiej jakości materiału TPU, który idealnie dopasowuje się do urządzeń. Silikonowe pokrowce są elastyczne, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Posiadają niezbędne wycięcia na komponenty i złącza urządzeń, dzięki czemu korzystanie ze smartfonów jest możliwe bez wyciągania ich z etui.

Grafiki na pleckach są wyraźne i odporne na ścieranie, a same osłonki świetnie chronią smartfony przed uszkodzeniami. Pokrowce doskonale zabezpieczają urządzenia przed zarysowaniami, otarciami oraz trwałymi zabrudzeniami. Ponadto tematyczne etui z kolekcji Znaki Zodiaku doskonale amortyzują upadki smartfonów.

etui okazjonalne sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.