Nowy model etui do Sony Xperia E4 już w sprzedaży!

W trosce o skuteczne zabezpieczenie Twojego telefonu zadbaliśmy o szeroką ofertę pokrowców oraz akcesoriów dedykowanych dla Sony Xperia E4. Oferujemy Ci różnorodną gamę case'ów oraz mnóstwo ciekawych wzorów w dwóch kolekcjach.

Na początek proponujemy zapoznać się z serią FLEXmat, w skład której wchodzą etui w czterech wersjach kolorystycznych. Już dziś możesz zapewnić najlepszą ochronę swojemu smartfonowi pod postacią case'ów w kolorze bieli lub czerni. Zwolennikom bardziej żywych barw proponujemy futerały w modnych odcieniach różowego oraz niebieskiego. Materiał elastycznego etui jest bardzo wytrzymały. Gwarantuje skuteczną amortyzację upadków, natomiast wystające ranty dbają o nieskazitelny wygląd wyświetlacza. Wygodnym rozwiązaniem są specjalne wycięcia na aparat, lampę oraz głośnik, a także bezpośredni dostęp do przycisków oraz gniazd. Dzięki nim w każdej chwili możesz podłączyć zestaw słuchawkowy lub zrobić zdjęcie, które później wykorzystasz w kreatorze etui ;)

elastyczne jednokolorowe etui Flexmat case

 

Jednak kompletną ochronę swojego telefonu zapewnisz zaopatrując się także w poliwęglanową folię ochronną, która po odklejeniu nie pozostawia śladów. Dzięki niej zapomnisz o nieestetycznych zarysowaniach! Folia zapobiega ich powstawaniu, a w dodatku kamufluje już istniejące. Akcesorium jest całkowicie przezroczyste, dzięki czemu jakość oraz ostrość obrazu zachowuje swoje oryginalne cechy. Właściwości dotykowe ekranu także pozostają niezmienne. Do największych zalet naszych folii należy jej idealne przyleganie do ekranu. Folie nie odklejają się i nie zawijają się w narożnikach jak większość tanich, konkurencyjnych produktów.

 poliwęglanowa folia ochronna

Jeśli nie zdecydujesz się na jednokolorwe etui, to może zaciekawią Cię nasze dwie fantastyczne serie: Fantastic i Foto Case. Znajdziesz w nich 280 różnorodnych wzorów. Nadruki są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Chciałbyś podkreślić zainteresowanie sportem? A może zdecydowanie wolisz wzbogacić swoje etui o nadruk z kolorowymi postaciami lub sentencjami? Nic prostszego :) Staramy się, aby nasze wzory były jak najbardziej różnorodne, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

elastyczne etui  z nadrukamielastyczny case na telefon

 

Jeśli jednak pragniesz spersonalizować swoje etui i wykazać się własną kreatywnością zapraszamy do kreatora etui. Własne zdjęcia, grafiki i sentencje mogą od dziś towarzyszyć Ci na każdym kroku ;) Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj: Jak zaprojektować własne etui? lub tutaj.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (7)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.