Nowy telefon z rzutnikiem - Blackview MAX 1

Niedawno Blackview zaprezentował swój nowy smartfon z projektorem - model Blackview MAX 1. Telefon jest obecnie dostępny w przedsprzedaży. Co na obecną chwilę wiemy o nowym urządzeniu chińskiego producenta?

Blackview MAX 1 - specyfikacja

telefon z rzutnikiem

Ze smartfonami z wbudowanymi rzutnikami mieliśmy do czynienia kilka lat temu, w przypadku takich modeli jak chociażby Samsung Galaxy Beam, Samsung Galaxy Beam 2, czy AllView X4 Vision. Ostatnio pojawił się Blackview MAX 1, którego projektor, jak podaje producent, oparty jest na technologii MEMS i jest w stanie wyświetlać obraz o przekątnej aż 200 cali z odległości 3 metrów.

Telefon może pochwalić się także przyzwoitą specyfikacją, która dorównuje innym, współczesnym smartfonom. Urządzenie działa w oparciu o układ MediaTek Helio P23 i wspierany jest przez 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Blackview Max 1

Imponująca jest też pojemność baterii - 4680 mAh, a także 6-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości większej niż Full HD. Telefon posiada również przyzwoity aparat główny, który pomimo że jest oparty na tylko jednym sensorze Sony IMX298, sprawdza się dobrze.

Pierwsi klienci otrzymają do smartfona prezenty: stojak oraz głośnik.

Telefon z rzutnikiem - czy warto?

smartfon

Kupując telefon z projektorem powinniśmy liczyć się z tym, że z pewnością nie zastąpi on profesjonalnego rzutnika do kina domowego. Nie warto więc nastawiać się na jakość satysfakcjonującą do oglądania filmów akcji z masą efektów specjalnych. Smartfon z projektorem z powodzeniem nada się za to do mniej wymagających i widowiskowych produkcji, jak komedie romantyczne czy filmy obyczajowe.

etui na telefon sprawdź

Okładka: store.blackview.hk

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.40 / 5.0 (30)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.