Odkryj 99 wzorów z kolekcji Foto Case!

Całkiem niedawno pisaliśmy na naszym blogu o odświeżonej kolekcji Fantastic Case. Dziś chcemy zaprezentować kolejną serię bumperów, dzięki której odmienisz wygląd smartfona!

Obudowy na telefon Foto Case

Foto Case to wspaniała kolekcja etui z nadrukami, która przeszła niedawno małą metamorfozę. Bardzo długo sprawdzaliśmy, które fotografie najbardziej przypadły do gustu naszym klientom. Poszukiwaliśmy także nowych inspiracji, by stworzyć kolejne nietuzinkowe wzory. W ten sposób powstała seria prawie stu wzorów, które z pewnością spodobają się wielu osobom.

Etui na telefon z kolekcji Foto Case prezentują się znakomicie i nadają smartfonowi nowoczesnego wyglądu. Spośród 99 różnych deseni, każdy wybierze coś dla siebie! Znajdziesz tu obudowy na telefon z motywami zwierząt, pejzażu, kwiatów, a nawet motoryzacji czy architektury! Ponadto polecamy pokrowce w stylu Food Porn, które wciąż są na topie! Nie czekaj - sprawdź wszystkie wzory, a przekonasz się, że naprawdę są wspaniałe!


Niezastąpiona ochrona przed zarysowaniem

Bumpery Foto Case to niezastąpione gadżety, które nie tylko staną się fantastyczną ozdobą telefonu, ale również zapewnią jego ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi! Pokrowce wykonane są z wytrzymałego materiału TPU, który nie odkształca się oraz bardzo dobrze amortyzuje upadki smartfona. Futerały są oczywiście idealnie dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Dedykowane wycięcia na komponenty zapewniają łatwy dostęp do przycisków, głośnika czy aparatu. Obudowy na telefon można myć pod wodą bez obawy, że coś stanie się z nadrukiem - ten jest trwały i odporny na ścieranie.

Polecamy sprawdzić także naszą drugą kolekcję - w Fantastic Case jest aż 150 różnych grafik do wyboru. A jeśli masz pomysł na ciekawy bumper, to koniecznie przeczytaj artykuł, jak stworzyć etui z własnym nadrukiem! :)

 

*Zdjęcie z okładki: pixabay.com
Obudowy w artykule są zaprezentowane na modelu Huawei P9 Plus.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.