Oficjalny dystrybutor marki Flex Book

Miło nam poinformować, że od niedawna jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Flex Book, która oferuje wysokiej jakości futerały w wygodnej formie książki. Etui tego typu odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także eleganckim wyglądem. O właściwościach Flex Booków pisaliśmy w poprzednim artykule, który znaleźć możecie w naszych Aktualnościach.

 etui typu Flex Book

Już niebawem dostępna będzie pełna oferta etui typu Flex Book, w tym rewelacyjne pokrowce z nadrukami. Jeśli zatem zależy Ci na pełnej ochronie smartonfu przed uszkodzeniami, a zarazem chcesz, by Twój telefon wyróżniał się z tłumu, to nasza oferta to strzał w dziesiątkę;)

 etui z nadrukiem

Zapraszamy także na stronę internetową poświęconą tej marce. Zanjdziecie na niej wszelkie informacje dotyczące tego produktu.
www.flexbook.pl

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.