Ogromny wybór etui na Lenovo P2

Jakość idąca w parze z przystępną ceną - taki właśnie jest telefon Lenovo P2. Dla wszystkich posiadaczy tego smartfona mamy dobrą wiadomość! W naszym sklepie można zakupić dedykowane akcesoria ochronne na ten model!

Wybierz case na swój telefon Lenovo P2

Lenovo P2 to nie tylko fajne cyferki w specyfikacji technicznej, ale również wytrzymała, metalowa obudowa. Jednakże nawet najbardziej odporne konstrukcje ulegają zniszczeniom - wystarczy chwila nieuwagi, by na telefonie pojawiły się zarysowania czy otarcia. Dlatego polecamy od samego początku nosić telefon w ochronnym etui. U nas dostępnych jest masę różnorodnych typów futerałów - w formie książeczki, silikonowe, z klapką oraz z eko skórki! Ponadto do wyboru są jednokolorowe plecki lub kolorowe obudowy z nadrukami! Sprawdź koniecznie wszystkie propozycje i wybierz case dopasowany do swojego Lenovo P2!
 


etui na Lenovo P2, case na telefon

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (16)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.