CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Oryginalne etui Apple Silicone Case na iPhone 7!

Kupując drogi sprzęt zwracamy uwagę nie tylko na jego parametry techniczne, ale także na niebanalny wygląd urządzenia. Chcąc ochronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi warto wybrać etui, które będzie podkreślać oryginalny design smartfona.

Etui marki Apple

W naszym sklepie zadebiutowały specjalne pokrowce na telefony iPhone. Oryginalne etui marki Apple to świetne akcesorium, które pozwoli zabezpieczyć urządzenie przed zarysowaniem, a także cieszyć się dopasowanym wzornictwem do stylu telefonu.

Czerwone etui Apple Silicone Case na iPhone 7

Dopasuj obudowę do kolory swojego iPhone 7

Seria Apple Silicone Case jest dostępna w naszym sklepie na modele telefonów iPhone 7, a do wyboru są 3 wersje kolorystyczne plecków - czerwony, różowy i czarny. Case są wytworzone z wysokiej jakości silikonowej gumy, a ich powierzchnia jest matowa. Dzięki temu case jest przyjemny w dotyku, nie wyślizguje się z dłoni i łatwo się go czyści. Obudowy Apple nawiązują kolorystyką do odcieni smartfonów z swojej serii, zatem użytkownik może dopasować case do iPhona lub nieco odmienić jego wygląd.

Etui Apple Silicone Case na iPhone 7

Apple Silicone Case w etuo!

Futerały są jednolitej kolorystyki i każdy z nich posiada wytłoczone logo producenta. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich trzech pokrowców z naszej kolekcji Apple Oryginal i wyboru ulubionej wersji dla swojego iPhone 7.

Oryginalne etui Apple - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 5.00 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.