Pancerne etui Hybrid Fantastic z nadrukami

Wysokiej jakości pokrowce z nietuzinkowymi nadrukami? Takie akcesoria znajdziesz w Etuo! Pancerne obudowy z naszymi bestsellerami grafikami to propozycja dla użytkowników szukających w etui coś więcej, niż tylko ochronę przed uszkodzeniami.

Obudowy z trzech materiałów

Na całą konstrukcję każdego pokrowca serii Hybrid Fantastic składają się trzy, wysokiej jakości materiały:

  • - ranty z utwardzonego TPU;
  • - wewnętrzna płytka z PC;
  • - zewnętrzna płytka z metalu;

Połączenie takich tworzyw zapewni wysoki poziom zabezpieczenia urządzenia - także podczas jego ewentualnych upadków. Skuteczność ochrony jest również wynikiem dobrego dopasowania obudowy do konkretnego modelu smartfonu. Dedykowane akcesoria posiadają wycięcia na komponenty oraz złącza, a zaprojektowane nakładki ułatwiają korzystanie z bocznych elementów telefonu. Pomimo pancernej konstrukcji, futerał dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej.

Etui Hybrid Fantastic

Pancerne etui z nadrukami

Ochrona to nie wszystko, bo etui powinno też ładnie prezentować się na smartfonie i pasować do stylu użytkownika. Pokrowce Hybrid Fantastic sprawdzą się również w tej kwestii. Na zewnętrznej powierzchni plecków znajdują się nadruki. Nieścieralne, odporne na zabrudzenia i niepodatne na blaknięcie wzory z pewnością wpadną w oko niejednej osobie, gdyż do wyboru jest aż 150 modnych grafik. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych etui z serii, a ta dostępna jest na popularne modele telefonów marki Samsung, Apple, Huawei oraz LG.

Etui Hybrid Fantastic - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.50 / 5.0 (20)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.