Pancerne etui na telefony

Pancerne etui to najlepsza ochrona smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi nawet w ekstremalnych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz naprawdę pokaźną ilość tego rodzaju pokrowców.

Etui Verus

Stylowe i markowe, a przede wszystkim wytrzymałe - takie są etui Duo Guard i High Pro Shield marki Verus. Futerały od renomowanego producenta składają się z dwóch warstw, które zapewniają wysoką ochronę smartfona przed zarysowaniem, otarciem, zabrudzeniem, a nawet spękaniem. Powłoki z usztywnionego TPU oraz PC amortyzują upadki, co zmniejsza ryzyko powstania naprawdę poważnego defektu urządzenia. Dodatkowo seria Duo Gard ma wbudowaną nóżkę, dzięki czemu etui spełnia także funkcję podstawki.

Etui na telefon Verus

Case marki Spigen

Etui pancerne często kojarzy się z grubymi i topornymi futerałami. Marka Spigen udowodniła, że tego typu case może wyglądać zupełnie inaczej! Szczególnie polecamy serię Thin Fit tego producenta - osłonki z tworzywa polikarbonowego, które są bardzo cienkie, ale przy tym odporne na zarysowania, otarcia i inne uszkodzenia. To świetny wybór dla osób poszukujących zaawansowanej ochrony i minimalistycznego designu.

Etui na telefon Spigen

Wytrzymałe Rugged Case

Bestsellerem okazały się również etui z serii Rugged Case. Kolorowe obudowy z powierzchnią Soft Touch to akcesoria jakości premium w bardzo niskiej cenie. Osłonki wykonane z dwóch wytrzymałych warstw usztywnionego silikonu zabezpieczają konstrukcję smartfona podczas upadków, redukując wstrząsy i uderzenia. Zachęcamy do przeczytania osobnego artykułu na temat serii Rugged Case oraz Shockproof Case na naszym blogu, gdzie znajduje się więcej innformacji o tych futerałach.

Etui na telefon Rugged Case

Odporne Panzer Case

Na topowe modele smartfonów Samsung, Apple oraz Huawei polecamy również Panzer Case, czyli osłonki z gumy silikonowej i plastiku imitującego szczotkowane aluminium. Oba materiały są wysokiej jakości, co w połączeniu dodatnio wpływa na ochronę telefonu. W naszej ofercie można znaleźć kilka kolorystycznych wersji futerałów marki Forcell w przystępnej cenie!

Etui na telefon Panzer Case

Szeroki wybór pancernych etui do telefonu

To najpopularniejsze pancerne etui, jakie posiadamy w naszym sklepie, ale jest ich znacznie więcej! Futerały są dostępne na różne modele smartfonów popularnych marek, a każdy case jest dopasowany do konkretnej wersji telefonu, co wpływa na lepszą ochronę konstrukcji telefonu. Ponadto pokrowce posiadają dedykowane wycięcia na złącza i komponenty, dzięki czemu można korzystać ze wszystkich funkcji bez konieczności ściągania obudowy. Polecamy sprawdzić naszą aktualną ofertę na wytrzymałe osłonki!

Sprawdź pancerne etui

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.