PasteLOVE - nowa kolekcja kwiatowych etui na wiosnę!

W związku ze zbliżającym się pierwszym dniem wiosny postanowiliśmy na dobre przegonić zimę i powitać najpiękniejszą porę roku. Z tej okazji przygotowaliśmy kolekcję pastelowych etui z motywem akwarelowych kwiatów, PasteLOVE. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi wzorami z nowej serii.

Pastelowe etui z kwiatami

pastelowe etui na telefon

Seria PasteLOVE to dziesięć malowniczych, kwiatowych wzorów utrzymanych w pastelowej kolorystyce. Kolekcja powstała głównie z myślą o kobietach, które cenią naturalne, delikatne  i subtelne wzory. Wśród motywów pojawiają się między innymi akwarelowe róże, urokliwe piwonie i romantyczne pąki. Etui z serii PasteLOVE pięknie prezentują się na urządzeniach i idealnie wpasowują się w wiosenny klimat. Do tego doskonalne chronią smartfony przed zarysowaniami i otarciami.

etui na telefon z kwiatami

Solidne i dopasowane etui na telefon

etui z wiosennym wzorem

Kolekcja etui na telefon PasteLOVE dostępna jest na ponad 500 modeli telefonów. Pokrowce wykonane zostały z wysokiej jakości materiału TPU i idealnie dopasowują się do urządzeń. Silikonowe plecki zabezpieczają smartfony przed uszkodzeniami mechanicznymi, amortyzują ich upadki, a wystający rant dodatkowo ochrania ekrany urządzeń. Obudowy posiadają precyzyjne wycięcia na poszczególne komponenty i złącza smartfonów, dzięki czemu korzystanie ze wszystkich funkcji urządzeń jest możliwe bez wyjmowania ich z etui. Nadruki na pleckach są trwałe, nieścieralne i objęte gwarancją sklepu etuo.

sprawdź etui z serii paseLOVE

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.00 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.