Personalizowane etui na telefon – zobacz inspiracje i stwórz!

Sklep internetowy etuo.pl oferuje szeroki wybór wysokiej jakości etui na telefon. Dotyczy to nie tylko gotowych case’ów i pokrowców na smartfony. Poprzez nasz sklep możesz również stworzyć w 100% oryginalne, personalizowane etui na telefon. Dostępny u nas kreator etui pozwoli Ci zaprojektować dowolne etui z własnym nadrukiem, w którym to Ty decydujesz o każdym szczególe.

Skorzystaj z usługi etui na telefon na zamówienie

Nasz kreator etui to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji, która nie wymaga pobierania, możesz własnoręcznie tworzyć personalizowane obudowy na telefon. Kreator etui pozwala Ci dodawać zdjęcia i obrazki z pamięci własnego urządzenia. Zawiera również edytor tekstu umożliwiający wprowadzanie napisów o dowolnej treści i kolorze. Wiele eleganckich krojów pisma dostępnych w edytorze gwarantuje profesjonalny efekt. W kreatorze dodatkowo znajduje się galeria gotowych grafik z wieloma kategoriami, takimi jak rośliny, zwierzęta czy podróżowanie. Możesz skalować i obracać poszczególne grafiki, żeby lepiej dopasować je do projektu. Masz też możliwość zarządzania kryciem poszczególnych warstw, tworząc efekt przenikania. Do Twojego wyboru pozostaje dowolny kolor tła.

Jak stworzyć personalizowane etui na telefon w sklepie etuo?

Zadbaliśmy o to, żeby projektowanie etui na naszej stronie było wyjątkowo łatwe. Z naszego intuicyjnego kreatora mogą korzystać osoby bez doświadczenia w obróbce graficznej. Sam proces zamawiania obudowy niewiele różni się od zakupu gotowej ochronki.

1. Wybierz zakładkę „Zaprojektuj etui” z paska kategorii na stronie głównej sklepu.

2. Odszukaj z listy markę i model swojego telefonu.

3. Wybierz rodzaj etui: silikonowe, plastikowe, pancerne albo książkowe.

4. Zaprojektuj etui w kreatorze.

5. Zatwierdź, zamów i czekaj na dostarczenie przesyłki.

Personalizowane etui na telefon – ciekawe pomysły

Lubisz oryginalne gadżety, które znaczą więcej niż produkowane masowo akcesoria? W takim razie personalizowane etui na telefon to zdecydowanie opcja dla Ciebie. Istnieje nieskończona liczba pomysłów na etui z własnym nadrukiem, jakie możesz zaprojektować w udostępnionym przez nas kreatorze. Masz całkowitą dowolność, mogąc dać wyraz swojej kreatywności. Możemy jednak wyszczególnić szczególnie popularne wśród naszych klientów etui na telefon na zamówienie, które mogą Cię zainspirować do własnego projektu. Być może wpadniesz dzięki nim na świetny pomysł. To między innymi:

Etui z inicjałami

5. Personalizowane etui na telefon

Ten sposób na wykorzystanie naszego kreatora etui z pewnością przypadnie do gustu osobom o romantycznym usposobieniu. Ochronka na smartfon z inicjałami stanowi świetny pomysł dla:

• zakochanych,

• przyjaciół,

• dzieci i rodziców.

Możesz zaprojektować ją dla siebie lub stworzyć takie etui na prezent dla bliskiej osoby. Świetny pomysł stanowi zamówienie dwóch etui o tym samym projekcie na różne smartfony. Dzięki temu Ty i Twoja druga połówka możecie mieć romantyczne gadżety.

Case ze swoim zdjęciem

2. Personalizowane etui na telefon

Ponieważ nasz kreator etui pozwala na dodawanie plików graficznych z pamięci Twojego urządzenia, do projektu etui na telefon możesz wykorzystać także własne fotografie. Dzięki temu na obudowie Twojego smartfona może znaleźć się na przykład zdjęcie:

• Twojego dziecka,

• domowego pupila,

• krajobrazu z wakacji.

Fotografie budzące pozytywne emocje i ciepłe wspomnienia warto mieć zawsze blisko siebie. Gdy potrzebujesz się uśmiechnąć, po prostu zerknij na swoje etui. Obudowa na telefon ze zdjęciem gwarantuje zatem natychmiastową poprawę humoru każdego dnia.

Etui z napisem

3. Personalizowane etui na telefon

Warto wykorzystać edytor tekstu dostępny w naszym kreatorze etui. Za jego pomocą zaprojektujesz personalizowane etui na telefon z własnym napisem. Treść tekstu jest całkowicie dowolna. Dzięki stopniowaniu pisma możesz wprowadzać teksty o różnej objętości. Świetnie sprawdzi się między innymi:

• inspirujący cytat,

• zabawna kwestia z filmu,

• fragment tekstu piosenki.

Zależnie od własnego gustu oraz preferencji wybierz taki tekst, który odzwierciedla Twój charakter i osobowość. Możesz postawić na minimalizm i wybrać napis na gładkim tle lub skomponować tekst z innymi elementami graficznymi.

Etui z imieniem

4. Personalizowane etui na telefon

Kolejny, ciekawy pomysł na wykorzystanie edytora tekstu w naszym kreatorze etui, to stworzenie obudowy na smartfon z imieniem. Elegancki napis na dowolnym tle kolorystycznym może podstawiać na przykład imię:

• ukochanej osoby,

• przyjaciela,

• dziecka,

• zwierzaka.

Ochronka na telefon z imieniem na pewno przypadnie do gustu uczuciowym osobom, które dbają o otaczanie się przedmiotami o wyjątkowym znaczeniu.

Obudowa z własną grafiką

1. Personalizowane etui na telefon

Właściciele smartfonów o artystycznym usposobieniu bez wątpienia docenią możliwość dodawania do naszego kreatora etui grafik z pamięci własnego urządzenia. W ten sposób można stworzyć case na telefon między innymi z:

• odręcznym, zeskanowanym rysunkiem,

• grafiką komputerową,

• ulubionym emoji.

Obudowa z własną grafiką to dobry pomysł w kwestii etui na prezent. Dzieci mogą podarować takie akcesorium swoim rodzicom, choćby na dzień matki albo dzień ojca.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.