Piękna kolekcja etui z królikiem!

Na świecie rozróżnia się ponad 100 różnych ras królików domowych! Ponoć pierwszy udomowiony króliczek pochodził z Hiszpanii. Te zwierzątka są niezwykle towarzyskimi stworzeniami, które stały się się tak popularnymi zwierzakami jak kot i pies. :)

Długouche stworzonka bardzo nas zauroczyły, więc postanowiliśmy stworzyć specjalną linię pokrowców z ich podobiznami. Kolekcja etui z królikiem to aż pięć nadruków na obudowach, które na pewno wpadną w oko niejednej osobie! Smartfon z takim bumperem będzie wyglądał wręcz słodko! Grafiki są zaprojektowane w jasnej, radosnej kolorystyce, która idealnie pasuje do króliczków. Case z zajączkiem polecamy również jako prezent dla bliskiej osoby.

Wszystkie etui z motywem króliczka zostały wykonane z elastycznego i odpornego materiału TPU, który bardzo dobrze amortyzuje upadki smartfona. Obudowa zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, więc urządzenie pozostanie na długo jak nowe. Każdy case ma specjalnie zaprojektowane wycięcia na komponenty danego modelu smartfona, więc nie będzie trzeba ściągać osłonki podczas korzystania z głośnika czy aparatu. Wysokiej jakości nadruki z królikami są odporne na ścieranie i zabrudzenia. Kolekcja dostępna jest na typowe modele telefonów i można ją zobaczyć klikając w poniższy button.

 

*Zdjęcie z okładki: pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.