Pomysł na świąteczny prezent dla niego

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam nasze propozycje prezentów świątecznych dla płci pięknej. Przyszedł więc czas na pomysły dla niego! Jeśli nie wiecie co kupić swojej drugiej połówce, tacie, bratu lub znajomemu, poniżej znajdziecie kilka akcesoriów, które z pewnością uszczęśliwią niejednego mężczyznę, ponadto wszystkie te przedmioty (i wiele innych) dostępne są w ofercie naszego sklepu. W związku z tym nie pozostaje Wam nic innego jak zagłębić się w asortyment Etuo i znaleźć coś specjalnego dla swoich bliskich! :)

pomysły na prezent dla niego

Powyżej zaprezentowane zostały wzory etui z serii Fantastic Case, pamiętajcie jednak, że istnieje również możliwość stworzenia spersonalizowanego etui z własnoręcznie wybranym zdjęciem bądź grafiką. Fani sportu będą zachwyceni otrzymując w prezencie wysokiej jakości futerał na ramię. Tak jak w przypadku propozycji dla kobiet i tutaj nie może zabraknąć głośnika bluetooth, który sprawi, że słuchanie muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze. Natomiast powerbank to jeden z przydatniejszych gadżetów, więc jeśli chcecie zadbać o stały kontakt z obdarowaną osobą (powerbank służy do ładowania baterii), to jest to strzał w dziesiątkę!

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.