Pomysły na świąteczne prezenty

Gdy grudzień na dobre zagości w naszych kalendarzach, pewnie niejeden z Was zda sobie sprawę, iż znów nie ma zielonego pojęcia co kupić najbliższym osobom na Święta. Tradycja rzecz święta. Obdarowywanie się w tym okresie upominkami to bardzo miły gest, bez względu na komercyjne wymiary tego zjawiska. Wiadomo, 42-calowa plazma czy najnowsza konsola do gier to wyjątkowo "zacne" prezenty, jednak nie trzeba wydawać fortuny, by znaleźć coś zarówno przydatnego jak i cieszącego oko:) Pod tym kątem przejrzeliśmy ostatnio naszą dostępną ofertę i stwierdziliśmy, iż jest w czym wybierać:)

1. Świąteczne etui:)

Często sprawdza się powiedzenie: "mała rzecz a cieszy":) dla nas wyznacznikiem tej maksymy okazały się ... futerały i obudowy z nadrukami. Posiadamy kilka serii z fantastycznymi wzorami: Fantastic Case, Foto Case, Fancy Case, Flex Book Fantastic. W sumie kilkaset oryginalnych wzorów do wyboru. W okresie świątecznym przygotowaliśmy także limitowaną edycję wzrów X-Mas. Wzory dostępne są m.in na model Samsunga Galaxy Ace 4 LTE, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość nadrukowania także na inne modele telefonów. Etui z nadrukami są dostępne w naszym sklepie już od 29,90 zł, także jak sami widzicie koszt nie zrujnuje Waszych kieszeni, a efekt.. przekonajcie się sami:) Gwarantujemy, że obdarowana osoba z pewnością będzie zadowolona:)

etui na preent 

2. Etui ze zdjęciem

etui z własnym zdjęciem

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego, to bardzo oryginalnym pomysłem jest zaprojektowanie własnego nadruku. Nasz kreator etui pozwala na zaprojektowanie własnej obudowy z dowolną grafiką. Etui z ukochanym pieskiem, a może obudowa ze zdjęciem wnuczka jako prezent dla babci?:) Nic prostszego:) Możesz także przesłać nam grafikę a my przygotujemy przykładowe wizualizacje.

3. Akcesoria dla smrtfonów i tabletów

prezenty na święta

W naszym sklepie znajdziecie także szeroką gamę akcesoriów do komórek i tabletów. Ładowarki, folie ochronne, etui dla sportowców, uchwyty samochodowe, zestawy słuchawkowe oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Może znajdziecie u nas jakieś inspiracje:)

Co więcej, wiemy, że nie zawsze uda się trafić w czyjś gust, dlatego każdemu kupującemu przysługuje prawo zwortu towaru jeśli nie spełni jego oczekiwań. 

 

A zatem, zapraszmy na Etuo.pl. Nie odkładajcie świątecznych zakupów na sotatnią chwilę, miejcie to już za sobą;) 

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (28)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.