Pomysły na walentynkowy prezent dla niego

Kilka dni temu mówiliśmy o prezentach walentynkowych „dla niej”, przyszedł więc czas na upominki dla panów. Na szczęście mężczyźni – tak jak kobiety – również lubią wszelkie gadżety, dzięki czemu mamy pełne pole do popisu. Tym razem jednak obędzie się bez różowych cudeniek, a skupimy się szczególnie na tych bardziej praktycznych prezentach. Poniżej przedstawiamy więc zestawienie, naszym zdaniem, najpraktyczniejszych drobiazgów, które ułatwią życie i umilą czas Waszym mężczyznom.+

pomysły na walentynkowy prezent dla niego

Każdy, niezależnie od płci powinien dbać o swój telefon, a dzięki niebanalnym wzorom, może również zapewnić mu oryginalny wygląd. Powyżej zaprezentowaliśmy nasze propozycje etui na „męski” telefon, wszystkie pochodzą z kolekcji Fantastic i Foto Case. Warto również przypomnieć o możliwości stworzenia spersonalizowanego futerału. :) Tak jak wspomnieliśmy na początku, postanowiliśmy skupić się na praktycznej stronie gadżetów, w związku z czym ładowarka samochodowa będzie prezentem idealnym dla panów, którzy większość czasu spędzają za kierownicą. Kolejnym funkcjonalnym upominkiem jest wodoodporny uchwyt rowerowy, dzięki któremu Wasza druga połówka przestanie się martwić o miejsce dla swojego smartfona podczas wspólnych wycieczek rowerowych. Ostatnią już rzeczą są słuchawki bluetooth, będące prezentem idealnym dla osób niewyobrażających sobie życia bez muzyki.

Poniżej krótki film z inspiracjami:
 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (14)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.