Pomysły na walentynkowy prezent dla niej

Tak jak w okresie bożonarodzeniowym podzieliliśmy się z Wami swoimi propozycjami świątecznych prezentów, zarówno „dla niej”, jak i „dla niego”, tak i teraz chcemy pomóc Wam w wyborze odpowiedniego upominku dla swojej drugiej połówki, bo już niebawem… walentynki!
Jeśli należycie do grona osób celebrujących dzień zakochanych, 14 lutego z pewnością nie możecie zapomnieć o obdarowaniu swojej sympatii oryginalną niespodzianką. Najpierw skupmy się więc na płci pięknej, dla której nasze pomysły walentynkowych prezentów znajdziecie poniżej…

pomysły na walentynkowy prezent dla niej

Etui z walentynkowymi (i nie tylko) wzorami, które oprócz świetnej ochrony, zapewnią niebanalny wygląd każdemu smartfonowi – te ze zdjęcia pochodzą z kolekcji Fantastic i Foto Case. Pamiętajcie również o możliwości stworzenia spersonalizowanego etui z własną grafiką (może Waszym wspólnym zdjęciem? :)), która jeszcze bardziej przypadnie do gustu Waszej wybrance serca. :) Miłośniczkom sportu – zwłaszcza joggingu z pewnością przyda się wysokiej jakości futerał na ramię w dziewczęcym, różowym kolorze. W zestawieniu tym nie może również zabraknąć popularnych w ostatnim czasie powerbanków, czyli bezprzewodowych ładowarek. Jeśli natomiast Wasza druga połówka poszczycić może się ciągłym gubieniem np. kluczy (lub niemożnością zlokalizowania ich w torebce ;)), na ratunek przyjdzie jej Chipolo, lokalizator bluetooth, który pomoże w znalezieniu każdej często gubiącej się rzeczy.

Poniżej krótki film z inspiracjami

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.