Pop Holder - co to jest, do czego służy i jak korzystać?

Pop Holder to najnowszy gadżet, który osiągnął rekordową sprzedaż na zachodzie. Cieszy się też coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu korzystania z urządzeń mobilnych. Wyjaśniamy do czego służy Pop Holder i podpowiadamy jak można wykorzystać wielofunkcyjność tego akcesorium.

Czym są Pop Holdery?

pop holder z czego się składa

Pop Holdery to niewielkie uchwyty do telefonów i tabletów wykonane z tworzywa sztucznego, które mocuje się na tylnej powierzchni urządzenia lub etui. Zestaw składa się z dwóch części: uchwytu z klejową nakładką oraz klipsa. Maksymalna wysokość Pop Holdera po rozłożeniu wynosi 2,5 cm. Po złożeniu akcesorium liczy zaledwie 10 milimetrów wysokości, więc nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy torebce.

Zastosowanie Pop Holderów

pop holder do czego służy

Pop Holder to gadżet uniwersalny i wielofunkcyjny. Akcesorium sprawdzi się w wielu sytuacjach i w trakcie wykonywania różnych czynności. Pop Holder można wykorzystać jako:

1. wygodny uchwyt, między innymi podczas robienia selfie czy rozmowy przez telefon. W trakcie wykonywania powyższych czynności zazwyczaj trzymamy telefon jedynie w jednej ręce. Pop Holder nie tylko zwiększa komfort korzystania ze smartfona, ale także stabilizuje urządzenie w dłoni, zmniejszając ryzyko jego wyślizgnięcia i upadku;

praktyczne zastosowanie pop holdera

2. praktyczny stojak, na przykład podczas oglądania filmów, korzystania z aplikacji,  prowadzenia wideorozmów, robienia zdjęć grupowych z użyciem samowyzwalacza czy używania telefonu jako budzika przy łóżku;

3. organizer na plączące się kable od słuchawek. Kable wystarczy owinąć wokół Pop Holdera by pozbyć się irytującego problemu;

pop holder jako organizer na słuchawki

4. uchwyt samochodowy, który ułatwia korzystanie z funkcji telefonu podczas jazdy. Dołączony do zestawu klips umożliwia stabilne przymocowanie urządzenia do kokpitu auta.

do czego służy popholder

Pop Holder - gadżet i ozdoba

pop holdery z kolorowymi nadrukami

Biorąc pod uwagę szerokie spektrum zastosowań, Pop Holder to bardzo praktyczne akcesorium. Jednakże oprócz tego, że gadżet jest funkcjonalny, wyróżnia go bardzo oryginalny design. Pop Holdery dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i posiadają piękne nadruki, które stylowo prezentują się w zestawieniu z urządzeniami mobilnymi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pop Holderów sklepu etuo oraz wybrania wariantu dla siebie.

Sprawdź Pop Holdery

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.30 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.