Pop Holder z nadrukiem - test

Pop Holdery robią obecnie prawdziwą furorę wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Postanowiliśmy przetestować gumowy gadżet, by przekonać się czy Pop Holdery rzeczywiście są odkryciem na rynku akcesoriów GSM, czy może bezużytecznym trendem.

Jak to działa?

poziomy regulacji pop holdera

Pop Holder montuje się za pomocą klejowej nakładki na tylnej powierzchni smartfona, tableta lub etui ochronnego. Uchwyt obraca się o 360 stopni i ma dwa poziomy regulacji. Pierwszy poziom rozsuwa uchwyt na odległość umożliwiającą wsunięcie telefonu do dołączonego klipsa samochodowego, za sprawą którego przymocowuje się urządzenie do kokpitu auta. Drugi poziom regulacji pozwala na używanie gadżetu jako stojaka, a także na wsunięcie palców, dzięki czemu smartfon lepiej leży w dłoni i nie wyślizguje się.

Pop Holder z nadrukiem - Zalety

pop holder z nadrukiem

Plusem Pop Holderów jest na pewno duży wybór wzorów. Design produktu można dostosować do swoich upodobań i wyglądu smartfona. Ja zdecydowałam się na grafikę z białymi piwoniami, dopasowując wzór do wcześniej wybranego etui. Muszę przyznać, że wybór jednakowego nadruku na pokrowcu i Pop Holderze był świetnym rozwiązaniem. Akcesorium zamontowałam na powierzchni etui swojego Huawei Mate 10 Lite bez większych trudności.

Klejowa nasadka wbrew moim obawom mocno trzyma się powierzchni i nie odkleja się od pokrowca, nawet po wielu miesiącach intensywnego używania gadżetu. Po kilkukrotnym odklejeniu i ponownym naklejeniu Pop Holdera do etui, produkt nie utracił przyczepności. Również nadruk z piwoniami nie starł się ani nie wyblakł.

Jako posiadaczka Pop Holdera najbardziej doceniam jego wielofunkcyjność. Najczęściej używam akcesorium jako uchwytu do robienia zdjęć i rozmawiania, stojaka do oglądania filmów i przeglądania stron www oraz jako uchwytu samochodowego. Zdarza mi się także owijać wokół niego kable od słuchawek, dzięki czemu pozbyłam się irytującego problemu plączących się przewodów.

pop holder zastosowanie

W przypadku mojego Huawei Mate 10 Lite z wystającym obiektywem aparatu, Pop Holder pełni także funkcję ochrony. Dzięki gadżetowi kamerka nie styka się bezpośrednio z podłożem, gdyż Pop Holder wystaje na ok. 10 milimetrów.

Wady Pop Holderów

Niestety po dłuższym czasie używania zauważyłam także, że akcesorium ma kilka wad. Nieznacznie odstający gadżet świetnie chroni kamerkę Mate 10, jednak w przypadku noszenia smartfona w kieszeni, wystający “guzik” z tyłu urządzenia bywa uciążliwy. Podczas wyjmowania telefonu z naklejonym Pop Holderem z kieszeni jeansów, smartfon często “haczy się” o materiał.

Ponadto stojak, który otrzymujemy po rozsunięciu Pop Holdera jest stabilny tylko na twardych i równych powierzchniach. Podparcie telefonu za pomocą gadżetu na łóżku było w przypadku mojego Huawei Mate 10 niemożliwe.

Ostatni minus - zabawa Pop Holderem uzależnia! W moim przypadku wielokrotne rozkładanie i składanie gadżetu stało się nałogiem.

Ostateczny werdykt

Pop Holdery są warte swojej sławy. Miałam zostać jedynie tymczasową testerką gadżetu, a obecnie nie wyobrażam sobie mojego Mate 10 bez praktycznego “guzika”. To przede wszystkim możliwość szerokiego zastosowania Pop Holderów sprawia, że są tak kultowe.

Żaden inny przetestowany przeze mnie produkt na rynku GSM nie spełniał tak wielu przydatnych funkcji. Dlatego też z czystym sumieniem przyznaję Pop Holderowi Fantastic z nadrukiem zasłużone 5 gwiazdek.

ocena pop holdera 5 gwiazdek

pop holdery sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.00 / 5.0 (7)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.