Poznaj bumber Ringke Fusion!

Ringke jest kolejnym producentem bumperów klasy premium, które trafiły do naszej oferty sklepowej. Ergonomiczna obudowa, bezbarwna powłoka, trwały materiał i niezawodna ochrona telefonu - tak w skrócie można opisać model Fusion. Czy jest coś jeszcze wyjątkowego w tym etui?


Obudowa łączy w sobie prostotę i minimalizm z zachowaniem najmniejszego detalu ochrony telefonu. Etui jest wykonane z połączenia dwóch materiałów: TPU i poliwęglanu. Pierwsza powłoka jest bardzo elastyczna i trwała, a także bardzo dobrze przylega do urządzenia. Jest także pokryta specjalną warstwą antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się kurzu oraz brudu. Powłoka poliwęglanowa jest twarda, dzięki czemu świetnie amortyzuje uderzenia. Idealne dopasowanie do konkretnego modelu smartfona, gwarantuje skuteczniejsze zabezpieczenie go przed uszkodzeniami mechanicznymi.Pokrowce na telefon często powiększają optycznie urządzenie. Zdarza się, że czasami utrudnione jest korzystanie z bocznych klawiszy. W tym przypadku projektanci postarali się o ułatwienie dostępu do nich. Etui ma specjalne wypustki na guziki, które poprawiają komfort z ich użytkowania. Dodatkowo, wycięcia na niektóre komponenty urządzenia są zamykane, więc nie dostanie się do środka kurz i brud. Kolejną zaletą jest możliwość ładowania telefonu za pomocą ładowarki magnetycznej, bez ściągania etui.Ringke Fusion jest dostępny w naszym sklepie dla 3 modeli smartfonów:

  • Sony Xperia Z, 
  • iPhone 6,
  • iPhone 6S.


Dzięki temu pokrowcowi, telefon będzie dłużej wyglądał jak nowy - bez rys, zadrapań i otarć. Dodatkowo, nieszczęśliwe upadki urządzenia zostaną zamortyzowane, więc ewentualne uszkodzenia wewnętrzne będą zminimalizowane. Produkt zapakowany jest w oryginalne pudełko ECO. W zestawie jest również folia ochronna oraz ściereczka z mikrofibry.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.