Poznaj etui na telefon z odświeżonej kolekcji Fantastic Case!

Całkiem niedawno odświeżyliśmy nasze kolekcje pokrowców z nadrukami. Teraz możecie w nich znaleźć najmodniejsze wzory, które będą wspaniale wyglądać na smartfonach!

Obudowy dla każdego

Jedną z kolekcji, która przeszła metamorfozę, jest linia Fantastic Case. Bardzo długo zbieraliśmy różne opinie na temat poszczególnych wzorów, a także sugestie dotyczące włączenia do oferty nowych grafik. W efekcie powstało aż 150 różnorodnych nadruków, które pięknie prezentują się na pokrowcach. Kolekcja na pewno trafi w gusta wszystkich posiadaczy telefonów, którzy poszukują stylowej obudowy ochronnej na swoje urządzenie.

 

Etui na telefon z motywami geometrycznymi, kwiatowymi, folklorystycznymi czy grafiki przedstawiające zwierzaki i mozaiki to tylko część tego, co znajduje się w kolekcji Fantastic Case! Każdy znajdzie coś dla siebie spośród 150 tematycznych grafik. Odmień swój smartfon nadając mu nowy wygląd! Taki case to także wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Dobra ochrona telefonu

Obudowy na telefon z serii Fantastic Case to nie tylko wyszukane i modne wzornictwo, ale także bardzo dobre zabezpieczenie smartfona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Elastyczne i wytrzymałe etui z TPU zapobiega powstawaniu zarysowań na telefonie a także łagodzi skutki upadków urządzenia. Bumper ma delikatnie dłuższe ranty, które utrzymują telefon, a także pełnią funkcję ochronną ekranu. Każdy pokrowiec jest idealnie dopasowany do telefonu i posiada specjalne wycięcia na komponenty modelu, dzięki czemu można bezproblemowo korzystać z aparatu czy głośnika.

Nasze nadruki również są wysokiej jakości, więc etui z kolekcji Fantastic Case z pewnością będzie służyć przez bardzo długi czas. Grafiki nie ścierają się, a także są odporne na zabrudzenia. Bumper można myć pod wodą bez obawy, że wzór zmyje się z plecków. Pokrowce na telefony dostępne są na różne modele telefonów w cenie 29,90zł. :)

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych kolekcji, a w szczególności Foto Case, która też przeszła małą metamorfozę. W serii do odkrycia jest ponad 90 niezwykłych nadruków. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem bardziej stonowanych akcesoriów, to w ofercie sklepu internetowego znajdziecie także jednokolorowe etui FLEXmat Case, dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim i różowym. :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.