Poznaj nowe marmurkowe etui ze złotymi aplikacjami!

Całkiem niedawno pisaliśmy o naszych dwóch kolekcjach etui, które przeszły sporą metamorfozę. Były to serie Foto Case i Fantastic Case. Dziś prezentujemy kolejne pokrowce z nadrukami, które zostały odświeżone!

Marble Gold - wyjątkowe etui ze złotymi akcentami

Rodzina etui na telefon Marble Collection właśnie się powiększyła! Do pięciu wzorów, które były dostępne, dołączyliśmy aż 6 kolejnych - poznaj piękne marmurki w złotej odsłonie! Praktyczne obudowy na telefon z takimi nadrukami wyglądają fantastycznie! Jeśli poszukujesz modnego i eleganckiego pokrowca, który odmieni wygląd telefonu, to zdecydowanie nasze marmurki ze złotymi dodatkami będą idealnym wyborem.

W naszym sklepie było dostępnych pięć marmurkowych wzorów: czarny, biały, niebieski, zielony oraz różowy. Dodaliśmy do nich nie tylko nowe odcienie, ale także zaprojektowaliśmy złote wstawki, które nadały wzorom niepowtarzalny design w stylu premium! Nie czekaj, sprawdź odświeżoną kolekcję Marble Collection, która pomoże Ci wyróżnić się z tłumu!

Wytrzymałe etui na telefon

Case na telefon z marmurowymi wzorami to świetny gadżet dla siebie lub kogoś bliskiego! Pokrowce wykonane są z materiału TPU, który doskonale zabezpiecza telefon przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi, a także świetnie amortyzuje upadki. Wysokiej jakości nadruki są odporne na ścieranie, więc bumper będzie pięknie się prezentował na smartfonie przez bardzo długi czas! Odpowiednio zaprojektowane otwory są dopasowane do konkretnych modeli smartfonów! Koniecznie zobacz całą naszą kolekcję marmurkowych pokrowców na telefon! Łącznie do wyboru aż jedenaście wspaniałych deseni, które są dostępne na typowe modele urządzeń! Który wzór Marble Gold wybierasz? :)

 

*Zdjęcie z okładki: pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.