Prezent na Wielkanoc - etui na telefon Happy Easter

Święto Wielkiej Nocy zbliża się wielkimi krokami. W Polsce od lat panuje zwyczaj szukania prezentów od zajączka wielkanocnego. Z podarków najbardziej radują się dzieci i to one są najszczodrzej obdarowywane. Popularnością cieszą się słodycze, jak również drobne upominki. Przedstawiamy etui z serii Happy Easter, które idealnie sprawdzą się jako wielkanocny prezent.

Case na telefon z wielkanocnym zającem

etui na telefon z zającem

Zapewne wiele osób zastanawia fakt, skąd zajączek pojawił się w wielkanocnej symbolice. Nie ma o nim przecież najmniejszej wzmianki w Biblii. Na ten temat krążą różne teorie, jednak najbardziej prawdopodobna jest ta, że zając to po prostu zwierzę zwiastujące wiosnę. Święta Wielkanocne są natomiast ściśle związane z tą porą roku. Zajączek pojawiał się w wierzeniach pogańskich jako towarzysz bogini wiosny Eostre i symbolizował płodność i dobrobyt. W naszej kolekcji etui nie mogło zabraknąć gustownych grafik z tym przemiłym futrzakiem. W ofercie znajdują się zabawne wzory kreskówkowe jak i realistyczne grafiki z uroczymi zajączkami.

Etui na smartfon z kolorowymi jajkami

case z pisankami

Jajko jako symbol ma bogatą tradycję i długą historię. Uważa się je za początek nowego życia. Jajku niezwykłą moc przypisywano już w starożytności, a tradycja święcenia kraszanek sięga średniowiecza. W symbolice wielkanocnej jajko łączone jest ze zmartwychwstaniem Chrystusa, dlatego też przed świętami malujemy, barwimy i skrobiemy jajka. W naszej wielkanocnej kolekcji pokrowców na telefony nie brakuje grafik z kolorowymi pisankami i kraszankami. Wpisują się w świąteczny klimat, a jednocześnie są bardzo gustowne i idealnie nadają się na wielkanocny upominek dla bliskiej osoby.

Pokrowiec na telefon z kurczaczkiem

pokrowiec na telefon z wielkanocnym kurczakiem

Kurczak wykluwający się ze skorupki jest znakiem triumfu życia, zmartwychwstania i zwyciężenia śmierci. Jest to symbol ściśle związany z jajkiem i Wielkanocą. Żółte, puchate kurczaczki zagościły na pokrowcach z naszej kolekcji Happy Easter i spodobały się szczególnie najmłodszym użytkownikom smartfonów.

Wielkanocne bazie

Bazie, to wiosenne kwiaty gałązek wierzby, które podczas świąt wkładamy do wazonów lub układamy z nich palmy wielkanocne. Wierzba symbolizuje życie, ponieważ potrafi odradzać się w najtrudniejszych warunkach i wyrosnąć nawet z kawałka ułamanej gałązki. Pojawienie się bazi na wierzbach zwiastuje wiosnę. Etui z motywem wierzbowych gałązek pojawiło się w naszej wielkanocnej kolekcji etui Happy Easter. Grafika zachwyca subtelnością, delikatnością i jakością wykonania.

Wszystkie pokrowce z wielkanocnej serii wykonane zostały z odpornego na odkształcenia i wytrzymałego materiału TPU. Etui świetnie zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami i amortyzuje upadki. Jest dopasowane do danego modelu telefonu i posiada wszystkie niezbędne wycięcia na komponenty i złącza, takie jak aparat czy głośnik. Pokrowiec z kolekcji Happy Easter nie tylko ochroni telefon bliskiej osoby przez uszkodzeniami, ale także nada mu uroczego i klimatycznego wyglądu.

Etui Wielkanocne Sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.