Przezroczyste etui ze wzorami - podkreśl design smartfona!

Przezroczyste etui na telefon ma wiele zalet. Nie zasłania obudowy telefonu i jednocześnie chroni urządzenie mobilne przed uszkodzeniami. Dla użytkowników, którzy nie chcą znacząco zmieniać wyglądu swojego telefonu, a jedynie chcieliby subtelnie go ozdobić i podkreślić jego design, przygotowaliśmy specjalną serię przezroczystych etui ze wzorami - Crystal Design.

Przezroczyste pokrowce z oryginalnymi grafikami Crystal Design

Nowa seria etuo Crystal Design to kolekcja transparentnych case’ów z punktowymi nadrukami, które nie zasłaniają obudowy smartfonów, a jedynie podkreślają ich design. Do wyboru jest aż 70 różnych grafik, a wśród nich zarówno wzory kolorowe, jak i monochromatyczne.

Wśród grafik odnajdziemy najróżniejsze motywy, między innymi florystyczne, zwierzęce, etniczne, bajkowe i modowe. Szeroki wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie etui dla siebie. Grafiki nakładane są na pokrowce za pomocą specjalnej technologii, dzięki której nadruki są trwałe i niezwykle odporne na ścieranie i blaknięcie.

etui na telefon z modnymi wzorami

Futerały Crystal Design wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Plecki pokrowców wykonano z wyjątkowo wytrzymałego poliwęglanu, a ramki z elastycznego silikonu, który idealnie dopasowuje się do kształtu smartfonów. Plastikowe case'y Crystal Design posiadają niezbędne wycięcia na komponenty i złącza smartfonów, dzięki czemu korzystanie z aparatu, głośnika czy wejścia audio jest możliwe bez wyciągania urządzenia z etui. Dodatkowym plusem pokrowców są gumowe zaślepki na wejście na mini-jack 3,5 mm i gniazdo ładowania, chroniące przed pyłem i kurzem. 

Przezroczyste etui z nadrukami Crystal Design doskonale zabezpieczają urządzenia mobilne przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami oraz trwałymi zabrudzeniami. Plecki można łatwo i komfortowo czyścić pod bieżącą wodą lub przy użyciu ściereczek z mikrofibry. Case'y ze wzorami z serii Crystal Design dostępne są w wielu wariantach na różne modele smartfonów.

plastikowe etui sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.