Przygotuj się do drogi...

uchwyt samochodowy Blue Star

Każdy kierowca wie, że podczas prowadzenia pojazdu najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Telefony, nawigacje, odtwarzacze mp3 to niezwykle przydatne gadżety, lecz aby bezpiecznie z nich korzytsać podczas jazdy należy ulokować je we właściwym miejscu. Na rynku dostępnych jest wiele praktycznych uchwytów samochodowych, dzięki którym można w prosty i szybki sposób zamocować smartfona w widocznym acz bezpiecznym miejscu. 

W naszym sklepie także znajdziecie kilka modeli różnorakich uchwytów. W głównej mierze są to uniwersalne akcesoria, które pasują do wielu modeli telefonów.

uniwersalny uchwyt samochodowy

Nowością w etuo jest uniwersalny uchwyt samochodowy znanej i cenionej marki Blue Star. Akcesorium można zamocować na kratkę wlotu, dzięki czemu smartfon jest zawsze pod ręką. W zestawie znajdują się trzy "rączki" (chwytaki?;)), gdyż zdejmowanie samego uchwytu bywa czasem problematyczne. Dobrze zatem, iż producent przewidzał taką sytuację i wyposażył zestaw w dodatkowy chwytak (w razie gdyby podczas zdejmowania jeden nieszczęśliwie się złamał). Oprócz tego uchwyt posiada uniwersalne mocowanie dzięki czemu bez problemu mozna go przypiąć do innego ramienia. Ramiona podtrzymujące telefon posiadają po bokach gąbeczki, co sprawia, że smarfton dobrze trzyma się w uchwycie. Zaletą może byc także atrakcyjna cena: jedyne 29,90zł.

car holder

W ofercie znajdują sie także uchwyty marki Forever oraz innych producentów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszym asortymentem.
Miłej podróży:) 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (21)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.