Rugged Case i Shockproof Case - wytrzymałe etui na telefony!

Czy słowo “premium” zawsze musi oznaczać wysoką cenę? Niekoniecznie, a przynajmniej nie w przypadku naszych nowych serii pokrowców na topowe modele smartfonów! Rugged Case i Shockproof Case kosztują w naszym sklepie mniej niż 30 złotych, a ich jakość można śmiało porównywać ze znacznie droższymi bumperami.

Wytrzymałe i odporne pokrowce

Jeśli zależy ci na ochronie urządzenia, ale bez większej ingerencji w jego wygląd, polecamy wybrać etui Shockproof Case - przezroczysta powłoka z plexi nie zakrywa wzornictwa klapki smartfona. Obudowa jest bardzo wytrzymała, dzięki zastosowaniu dwóch odpornych materiałów - grubej warstwy plastikowego tworzywa oraz usztywnionego silikonu. Ranty pokrowca wykonane są ze wzmocnionego TPU, który skutecznie łagodzi upadki smartfona i znacznie obniża ryzyko poważnego uszkodzenia urządzenia. Brzegi silikonu są nieznacznie dłuższe, dzięki czemu ekran jest chroniony przed bezpośrednim kontaktem z powierzchnią.

etui shockproof case

Etui Rugged Case również jest skonstruowane z dwóch warstw. Wewnętrzna powłoka z grubego i elastycznego silikonu chroni konstrukcję smartfona przed uderzeniami i wstrząsami. Guma silikonowa jest utwardzona na brzegach, więc ranty smartfona są dobrze zabezpieczone nawet podczas upadku. Zewnętrzną powłoką jest plastikowa klapka, która usztywnia konstrukcję. Delikatna i miła w dotyku faktura powierzchni Soft Touch nadaje całości estetyczny wygląd, a dodatkowo zapobiega wyślizgiwaniu się urządzenia z rąk.

etui rugged case

Etui idealne dla topowych modeli

Kupując topowy model smartfona, mamy nadzieję, że ten zachowa swój atrakcyjny design na bardzo długi czas. Etui z serii Rugged Case i Shockproof Case to akcesoria, które pomogą w utrzymaniu idealnego stanu urządzenia. To wysokiej jakości osłonki, które są odporne na typowe uszkodzenia mechaniczne, a w dodatku ładnie prezentują się na smartfonie, podkreślając jego design. Futerały dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych na popularne modele smartfonów!

etui na telefon shockproofetui rugged case

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.