Samsung Galaxy Ace 4 vs. Samsung Galaxy Ace 4 LTE (G357)

W ostatnim czasie w większości sieci w Polsce pojawiły się w sprzedażdy telefony z serii Samsung Galaxy Ace 4 LTE. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie małe zamieszanie, jakie powstało z racji nieprecyzyjnego nazewnictwa. Otóż firma Samsung wypuściła na rynek dwa modele telefonów o podobnie brzmiących nazwach: Samsung Galaxy Ace 4 oraz Samsung Galaxy Ace 4 LTE. Cóż, marka przyzwyczaiła nas do tego typu zabiegów (wystarczy chociażby przypominieć serię Galaxy Core;)). Warto zaznaczyć, iż w Polsce jak na razie nabyć możemy jedynie Ace 4 LTE. Co mylące, w niektórych sieciach komórkowych telefon ten występuje pod nazwą Samsung Galacy Ace 4, choć tak naprawdę to wersja LTE.

Postanowiliśmy zatem przygotować dla Was małe porównanie obu modeli, aby rozwiać ewentualne wątpliwości przy zakupie odpowiedniego etui.

porównanie telefonów Samsung.

A zatem:
Samsung Galaxy Ace 4 LTE występujący także pod nazwami: G357FZ lub G357 jest zdecydowanie większy od swego wcześniejszego kuzyna. Telefon o wymiarach 128,9 x 65,8 x 9,10 mm jest jednak o 4 gramy lżejszy. Wyposażony w wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB dysponuje 1 GB pamięci RAM. Telefon działa na systemie operacyjnym Android 4.4.2 Kit Kat. Na pierwszy rzut oka telefony te wyglądają niemal identycznie, jednak gdy spojrzymy na tył telefonów, to od razu widzimy inny kształt głośnika (w Ace 4 LTE jest on umieszczony niejako pionowo).

Przypomnijmy zatem jeszcze raz, iż na chwilę obecną w sprzedaży w Polsce dostępny jest tylko model Samsung Galaxy Ace 4 LTE. I na ten właśnie model, jako pierwsi w Polsce, posiadamy szeroką gamę etui w naszym sklepie.

etui do Galaxy Ace 4 LTE

Na etuo.pl znajdziecie nie tylko tradycyjne FLEXmat Case, ale także absolutną nowość: futerały Flex Book, zarówno jednokolorowe, jak i z ciekawymi nadrukami.
O serii Flex Book pisaliśmy w poprzednim artykule, niemniej przypominamy, iż cechują się one dużą wytrzymałością, rewelacyjnie chronią telefon przed uszkodzeniami, a co najważniejsze, oryginalnie się prezentują. Warto podkreślić, iż jak na razie jesteśmy jedynymi sprzedawcami w Polsce, którzy posiadają fantastyczne etui Flex Book na ten właśnie model telefonu.

etui Flex Book Fantastic

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (3)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.