Samsung Galaxy Xcover 3 vs. Samsung Galaxy Xcover 4 - różnice

Wodoszczelne telefony do zadań specjalnych - tak można określić modele Samsunga z serii Xcover. Niedawno w sprzedaży pojawił się nowy smartfon z tej rodziny - Xcover 4. Jego wygląd znacznie różni się od poprzednika - sprawdźmy czym!

Różnice między Xcover 3 i Xcover 4

Samsung Galaxy Xcover 3, Samsung Galaxy Xcover 4, porównanie, różnice

Modele Xcover 3 i Xcover 4 są bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu. Całkowicie odmienne są ich tylne klapki, ale producent postarał się również o zmodyfikowanie frontów. Dzięki temu, w bardzo prosty sposób można odróżnić starą wersję od nowej.

  • 1. Starsza wersja telefonu (Xcover 3) posiada głośnik i klawisze w srebrnym kolorze. Smartfon Xcover 4 posiada czarne komponenty.
  • 2. Samsung Galaxy Xcover 3 jest dużo mniejszy od młodszego brata. Jego wymiary to 132,90 x 70,10 x 9,95 mm. Czwórka mierzy dokładnie 146,20 x 73,30 x 9,70 milimetrów i ma pół cala większy ekran (5”).
  • 3. Wersja Galaxy Xcover 4 posiada bardziej subtelną ramkę ochronną, która nie wpływa na optyczne powiększenie smartfona. Starsza wersja modelu ma dość grubą oprawę, która mocno odznacza się na wierzchołkach konstrukcji.
  • 4. W telefonie Xcover 3 po lewej stronie znajdują się trzy klawisze. Smartfon Xcover 4 posiada tylko dwa przyciski - przyciski głośności zostały połączone w jeden komponent).
  • 5. Na tylnej klapce wersji 3 znajduje się aparat fotograficzny, a po jego bokach głośnik i lampa błyskowa. W czwórce wkomponowano jedynie aparat z doświetleniem led.

Warto również wiedzieć, że oba modele mają dodatkowe nazwy. Samsung Galaxy Xcover 3 jest oznaczony jako SM-G388F, a Galaxy Xcover 3 jako SM-G390F.

Dedykowane etui na telefony Samsung

Znając dokładny model swojego smartfona, można bez problemu zakupić pasujące do niego dodatki. Te nie zawsze są uniwersalne, więc lepiej wcześniej sprawdzać wersję telefonu - szczególnie, jeśli chodzi o etui. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pokrowce na Samsung Galaxy Xcover 3, jak i obudowy do Samsung Galaxy Xcover 4. Polecamy również szkła i folie ochronne na telefony Samsung. Te i inne ciekawe akcesoria do smartfonów kupisz na etuo.pl!

etui na telefon Samsung Galaxy Xcover 3etui na telefon Samsung Galaxy Xcover 4

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.