Selfie stick Huawei AF11 - idealny monopod na wakacje!

Sezon wakacyjnych urlopów trwa w najlepsze. Wyjeżdżając na wczasy warto pomyśleć o zabraniu kilku gadżetów. Jednym z nich jest selfie stick Huawei AF11, który pomoże utrwalić najpiękniejsze chwile.

Monopody stały się jednym z najpopularniejszych gadżetów do smartfonów, które zwykle zabieramy na wycieczki, festiwale czy różnego typu imprezy. Dzięki nim robienie selfie stało się przyjemniejsze - można uchwycić znacznie większy kadr, więc na fotce znajdzie się również przyjemny widok zamiast samej twarzy.

Oryginalny selfie stick marki Huawei

Na rynku jest wiele rodzajów selfie sticków. Różnią się one długością ramienia, dodatkami, sposobem łączności ze smartfonem, a także samym kształtem i ceną. W naszym sklepie niedawno pojawił się monopod AF11 marki Huawei, który na pewno jest wart uwagi.

Selfie Stick Huaewei AF 11

Oryginalny selfie stick Huawei spodoba się osobom lubiącym nie tylko praktyczne urządzenie, ale także mające nieprzeciętny design. AF11 to akcesorium, które cieszy oko! Lekki i poręczny kij do selfie w kolorze czarno-złotym wygląda bardzo gustownie, przez co wyróznia się na tle zwykłych monopodów. Akcesorium mierzy niecałe 20 centymetrów, a po rozłożeniu pozwala na oddalenie smartfona o dodatkowe 70 cm.

Zaletą Huawei AF11 jest możliwość połączenia go ze smartfonem poprzez kabelek audio. Uniwersalny wtyk mini jack 3,5 mm. pasuje do większości smartfonów dostępnych na rynku i pozwala na wyzwalanie migawki za pomocą przycisku umieszczonego w rączce. Nie trzeba zatem programować samowyzwalacza w telefonie. Trzeba również wspomnieć, że antypoślizgowa rączka monopoda jest przyjemna w dotyku. Jeśli chodzi o sam uchwyt na urządzenie, jest delikatny dla sprzętu i stabilny. Akcesorium również nie należy do najdroższych - w naszym sklepie można je nabyć za niecałe 60 złotych!

Huawei Af11 z etui

Poza selfie stickiem Huawei AF11 w naszym sklepie są dostępne również inne monopody. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i wyboru akcesorium dopasowanego do swoich potrzeb.

Selfie Stick Huaewei AF 11, sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.