Selfie Stick Huawei AF14 ze statywem - test

Kijek do zdjęć to już nie tylko gadżet służący do robienia selfie. Nowoczesne monopody dają nam coraz większe możliwości tworzenia profesjonalnych fotografii i filmów. Jednym z takich produktów jest Huawei AF 14 z funkcją statywu. W związku z tym, że jest to jeden z ciekawszych gadżetów na rynku, postanowiliśmy go przetestować.

Selfie Stick Huawei AF14 - możliwości

zastosowanie selfie sticka

Podstawową funkcją kijka do selfie jest umożliwienie wykonywania zdjęć w taki sposób, by w kadrze zmieściło się więcej niż tylko sama twarz robiącego ujęcie. Selfie stick jest więc pewnego rodzaju przedłużeniem ręki osoby fotografującej. Dzięki temu na zdjęciu możemy ukazać nie tylko siebie, ale także inne osoby oraz miejsce, w którym się znajdujemy.

Huawei AF14 ze statywem posiada wbudowany w rączce spust migawki, dzięki któremu korzystanie z samowyzwalacza nie jest konieczne. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwiło nam szybkie i łatwe robienie zdjęć.

Selfie-Stick-Huawei AF14-test jakości

Monopod Huawei AF14 świetnie sprawdził się podczas nagrywania filmów. Złożony kijek spełnił funkcję praktycznego uchwytu do filmowania, dzięki któremu udało nam się uzyskać efekt większej płynności. Z kolei po rozsunięciu uchwytu (nawet do 46,5 cm) mogliśmy łatwo zmieniać perspektywę filmowania.

Selfie stick Huawei AF14 ma lekką i wygodną konstrukcję, dzięki której sterowanie kijkiem nie sprawiało nam trudności. Dzięki Huawei AF14 uwieczniliśmy na nagraniach to czego sami nie byliśmy w stanie zobaczyć, czyli widok za murem i tłumem osób. Dla monopoda Huawei AF14 bariery nie istnieją.

Huawei A14 z funkcją statywu

Selfie Stick Huawei AF14 ze statywem recenzja

Selfie stick Huawei AF14 można łatwo przekształcić w statyw, dzięki otwieranej rączce tworzącej trzy nóżki. Umożliwiło nam to między innymi bezproblemowe wykonanie zdjęcia dużej grupy osób oraz nagranie dobrej jakości filmiku na YouTube.

Statyw jest stabilny i solidnie wykonany. Jest także niski, co dla niektórych może być wadą, my jednak uważamy to za zaletę. Dzięki temu po ustawieniu akcesorium na blacie biurka udało nam się niezwykle precyzyjnie wykadrować ujęcie.

Niewielki minus, do którego moglibyśmy się przyczepić to dość krótki kabelek audio i brak obracanej o 360° główki monopoda. Ze względu jednak na doskonałą jakość, duże możliwości jakie daje akcesorium oraz jego przystępną cenę, przyznajemy Huawei AF14 zasłużone 5 gwiazdek.

recenzja etuo 5

Selfie stick ze statywem

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.