Smakowite etui z kolekcji Food Porn!

Jedzenie jest sexem, a przynajmniej tak twierdziła biolożka Mary Eberhard w odniesieniu do narastającej mody na Food Porn. Trudno się z nią nie zgodzić patrząc na niektóre zdjęcia dań, które potrafią pobudzić wszystkie nasze zmysły.

My również nie potrafiliśmy oprzeć się grafikom przedstawiającym donaty, babeczki czy czekoladę. Postanowiliśmy umieścić je na naszych pokrowcach i właśnie tak powstała kolekcja Food Porn! Seria liczy pięć fantastycznych wzorów, które zdecydowanie będą niezwykłą dekoracją smartfona. Wybraliśmy takie motywy, które nawiązują do tematu związanego z posiłkami i są jednocześnie uniwersalne.

“Słodkie” etui z czekoladą albo pączkiem z dziurką na pewno pomogą wyróżnić się z tłumu! Dodatkowo, sam smartfon będzie bezpieczniejszy, ponieważ pokrowiec ochroni urządzenie przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które powstają podczas codziennego użytkowania. Trzeba pamiętać, że nie tylko podczas upadku telefonu powstają defekty. Otarcia i zadrapania tworzą się także od innych przedmiotów - wystarczy wrzucić klucze do jednej kieszonki z urządzeniem. Dlatego warto pamiętać o ochronnym pokrowcu na smartfon. 

Etui z kolekcji Food Porn będzie także ciekawym pomysłem na prezent. Podarowany case z babeczkami czy pizzą zapewne sprawi uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.