Sprawdź etui na Samsung Galaxy S8!

Premiera nowego modelu Samsunga odbędzie się 29 marca, a w naszym sklepie już można kupić do niego akcesoria ochronne! Zapraszamy do sprawdzenia naszych etui do Galaxy S8!

Wiemy, jak wiele osób wyczekuje premiery najnowszego flagowego modelu Samsunga. I wiemy także, że każdy z użytkowników takiego telefonu chce, aby urządzenie na długo pozostało bez zarysowań. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się już teraz obudowy do Galaxy S8!

Etui na Galaxy S8 w modnych odcieniach

Zachęcamy do zakupu naszych silikonowych etui z kolekcji FLEXmat Case. To jednokolorowe plecki, które dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych. Zaletą pokrowców jest ich matowa powierzchnia, na której nie widać tłustych odcisków po palcach, a case łatwo utrzymać w czystości. Obudowy dostępne są w kolorach: niebieskim, różowym, czarnym i białym.

Etui na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, flexmat case, matowy, silikonowy

150 grafik w kolekcji Fantastic Case

Osobom, które poszukują elastycznych pokrowców, polecamy naszą linię Fantastic Case. Graficzne wzory odmienią wygląd smartfona nadając mu nieszablonowego designu. W kolekcji znajduje się aż 150 grafik, a w tym m.in. motywy zwierząt, kwiatów, boho czy marmuru!

 Case na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, etui fantastic,  silikonowy

Obudowy z foto nadrukami

Polecamy także serię etui z foto nadrukami. Spośród wszystkich 99 wzorów z pewnością każdy znajdzie idealny case dla siebie lub kogoś bliskiego. Fotografie pięknie prezentują się na obudowach i pomagają spersonalizować urządzenie do swojego stylu czy hobby. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wzorów Foto Case.

Etui na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, foto case, gumowy, silikonowy, obudowa

Szkła i folie na ekran telefonu

Samsung Galaxy S8 ma wmontowaną szybkę ochronną, ale jej ewentualna wymiana będzie sporo kosztować w przypadku mocnego zarysowania czy stłuczenia, nie wspominając o uszkodzeniach matrycy. Dlatego warto też zaopatrzyć swój nowy telefon w szkło hartowane lub folię ochronną. W naszym sklepie etuo.pl posiadamy odporne akcesoria na front flagowego modelu Samsunga!

Szkła hartowane, folie ochronne, samsung galaxy S8etui na telefon samsung galaxy S8, pokrowiec, case, obudowa, bumper, silikonowe etui

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.