Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Sprawdź etui na Samsung Galaxy S8!

Premiera nowego modelu Samsunga odbędzie się 29 marca, a w naszym sklepie już można kupić do niego akcesoria ochronne! Zapraszamy do sprawdzenia naszych etui do Galaxy S8!

Wiemy, jak wiele osób wyczekuje premiery najnowszego flagowego modelu Samsunga. I wiemy także, że każdy z użytkowników takiego telefonu chce, aby urządzenie na długo pozostało bez zarysowań. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się już teraz obudowy do Galaxy S8!

Etui na Galaxy S8 w modnych odcieniach

Zachęcamy do zakupu naszych silikonowych etui z kolekcji FLEXmat Case. To jednokolorowe plecki, które dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych. Zaletą pokrowców jest ich matowa powierzchnia, na której nie widać tłustych odcisków po palcach, a case łatwo utrzymać w czystości. Obudowy dostępne są w kolorach: niebieskim, różowym, czarnym i białym.

Etui na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, flexmat case, matowy, silikonowy

150 grafik w kolekcji Fantastic Case

Osobom, które poszukują elastycznych pokrowców, polecamy naszą linię Fantastic Case. Graficzne wzory odmienią wygląd smartfona nadając mu nieszablonowego designu. W kolekcji znajduje się aż 150 grafik, a w tym m.in. motywy zwierząt, kwiatów, boho czy marmuru!

 Case na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, etui fantastic,  silikonowy

Obudowy z foto nadrukami

Polecamy także serię etui z foto nadrukami. Spośród wszystkich 99 wzorów z pewnością każdy znajdzie idealny case dla siebie lub kogoś bliskiego. Fotografie pięknie prezentują się na obudowach i pomagają spersonalizować urządzenie do swojego stylu czy hobby. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wzorów Foto Case.

Etui na Samsung Galaxy S8, pokrowiec, foto case, gumowy, silikonowy, obudowa

Szkła i folie na ekran telefonu

Samsung Galaxy S8 ma wmontowaną szybkę ochronną, ale jej ewentualna wymiana będzie sporo kosztować w przypadku mocnego zarysowania czy stłuczenia, nie wspominając o uszkodzeniach matrycy. Dlatego warto też zaopatrzyć swój nowy telefon w szkło hartowane lub folię ochronną. W naszym sklepie etuo.pl posiadamy odporne akcesoria na front flagowego modelu Samsunga!

Szkła hartowane, folie ochronne, samsung galaxy S8etui na telefon samsung galaxy S8, pokrowiec, case, obudowa, bumper, silikonowe etuiOcena: 4.30 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.