Sprawdź nasze stylowe etui ze skóry ekologicznej

Właśnie poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe akcesoria: leather case oraz leather hard case. To etui ochronne o wyjątkowej estetyce. Skórzane etui na telefon stanowi zarówno eleganckie, jak i wytrzymałe akcesorium. Obudowa może skutecznie zabezpieczać smartfon przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Czym dokładnie się charakteryzują się nasze etui skórzane i komu najlepiej będą odpowiadać?

Skórzane etui – dlaczego warto rozważyć zakup?

1. Sprawdź nasze stylowe etui ze skóry ekologicznej

Skórzana ochronka na smartfon leather case wyraźnie różni się od dotychczas stosowanych, skórzanych pokrowców. Kształt obudowy nawiązuje bowiem do minimalistycznego case’a silikonowego, który zabezpiecza tył oraz boki smartfona. Oprócz skórzanej powłoczki akcesorium posiada także wystające ranty z utwardzonego silikonu, które uniemożliwiają bezpośredni kontakt wyświetlacza z podłożem, jeśli telefon upadnie na płaską powierzchnię. Leather case występuje w wariantach dopasowanych do licznych modeli telefonów. Różnią się one wymiarami oraz liczbą i rozmieszczeniem wycięć na zewnętrzne komponenty, takie jak przyciski zasilania i zmiany głośności, gniazdo ładowania, głośnik, aparat fotograficzny czy czytnik linii papilarnych.

Co ważne, oferowany przez nasz leather case został wykonany wyłącznie ze skóry ekologicznej. Oznacza to, że korzystać mogą z niego także veganie oraz inne osoby mające na uwadze dobrostan zwierząt. Obudowa wygodnie i stabilnie leży w dłoni. Skóra ma realistyczną fakturę, dzięki czemu nie tylko elegancko się prezentuje, ale również nie wyślizguje się z dłoni podczas użytkowania. Wysokiej jakości etui skórzane jest łatwe w czyszczeniu. Z biegiem czasu nie ulega wytarciom ani nie blaknie.

Leather case – gładki lub z grawerem

2. Sprawdź nasze stylowe etui ze skóry ekologicznej

Jednobarwna skóra syntetyczna, która pokrywa największy obszar akcesorium, jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Można wybrać najbardziej przypominający naturalną skórę wariant w kolorze cynamonowego brązu, ale także obudowę w kolorze ciemnej czekolady, jednolicie czarną albo szarą. Na tym jednak nie koniec możliwości personalizacji etui skórzanego. Można bowiem wyposażyć się w akcesorium jednolicie gładkie albo z jednym z wielu efektownych grawerów. Wśród licznych wzorów o różnej tematyce z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ze skórzanym etui wyjątkowo efektownie prezentują się na przykład łapacze snów, łowickie kwiaty czy geometryczne wizerunki zwierząt.

Etui pancerne leather hard case

3. Sprawdź nasze stylowe etui ze skóry ekologicznej

Dla osób chcących połączyć wyjątkową estetykę etui skórzanego z ponadprzeciętną wytrzymałością przygotowaliśmy specjalną propozycję w postaci etui pancernego leather hard case. Połączono w nim trzy różne materiały gwarantujące oryginalny design i doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obramowanie leather hard case’a pokrywa silikonowy bumper, który współpracuje z grubą, plastikową płytką. To na jej powierzchni umieszczono elegancką skórę ekologiczną. Skórzany case chroni tył oraz boki telefonu przed zarysowaniami, wyszczerbieniami oraz zabrudzeniami. Wzmocniony korpus telefonu dodatkowo amortyzuje ewentualne upadki oraz uderzenia, minimalizując ryzyko uszkodzenia wewnętrznych podzespołów smartfona. Chociaż takie etui jest bardzo solidne, jednocześnie osłonka prezentuje wyjątkową lekkość – jest zatem wygodna w codziennym użytkowaniu.

Leather case dla iPhone’ów

4. Sprawdź nasze stylowe etui ze skóry ekologicznej

Naszą ofertę skórzanych etui kierujemy nie tylko dla właścicieli smartfonów z systemem operacyjnym Android, ale również do posiadaczy iPhone’ów. Nasz asortyment uzupełniają oryginalne, skórzane obudowy do najnowszych urządzeń marki Apple. Również w tych etui skórzanych zastosowana została skóra ekologiczna, dlatego mogą korzystać z nich veganie. Nabywając takie akcesorium, ma się stuprocentową pewność co do jego jakości oraz kompatybilności z posiadanym iPhonem. Skórzana ochronka ma odpowiednie wymiary dla danego rodzaju iPhone’a, a także specjalne nakładki na klawisze. Elegancko się prezentuje i jest przyjemna w dotyku. Do wyboru pozostają różnorodne warianty kolorystyczne oraz grawery. Wśród efektownych tłoczeń znaleźć można motywy nawiązujące do podróżowania, kosmosu oraz świata przyrody. Ze względu na wysoką elegancję leather case dobrze pasuje na przykład do iPhone’a wykorzystywanego w celach służbowych.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.