Stwórz własne etui z okazji Dnia Kawy!

Czy wiecie, że oprócz świąt kościelnych i państwowych mamy w kalendarzu także takie nietypowe? Przykładowo 19 czerwca wypada Dzień Kota Garfielda, a 1 styczna przypada Światowy Dzień Kaca (ciekawe dlaczego…) ;)

Dzień bez kawy to dzień stracony!

Niebawem zbliża się szczególny czas dla wszystkich miłośników napoju z palonych ziaren na całym świecie! 29 września obchodzimy Dzień Kawy! Na terenie krajów arabskich pije się ją od ośmiu wieków, ale w Europie powszechnie znana jest dopiero od połowy minionego tysiąclecia. W Polsce wielu ludzi nie wyobraża sobie poranka bez kawy – napar pobudza do działania, pozwala i zrelaksować przy jej aromacie. Również w czasie dnia kawa nieodłącznie kojarzy się z samymi przyjemnościami – przerwa na kawę, randka przy kawie... to zapowiedź miłych chwil!

W naszej firmie pracuje wielu smakoszy małej czarnej i dlatego zapraszamy wszystkich kawoszy do pokazania swojej miłości do tego napoju! :) Etui na telefon z kawowym wzorem może być idealnym pomysłem na uświetnienie 29 września – niech każdy zobaczy jak ważną rolę w życiu odgrywa kawa. Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziecie cztery wzory, które idealnie pasują do tej okazji. Każdy ze wzorów jest dostępny dla wielu modeli smartfonów i na każdym wyglądają wspaniale! :)

                    

                    

Stórz własne etui z kawą!

Polecamy również stworzyć case z własnym nadrukiem – nasz kreator pozwoli zrobić to szybko i łatwo. Wystarczy wykonać fotografię ulubionego kubka pełnego gorącego, kawowego płynu, następne dodać fotkę do naszego projektora etui, ułożyć na modelu telefonu i… zamówić :) W ciągu 24 godzin od zamówienia wyślemy gotowy bumper prosto do Ciebie! Oczywiście do kreatora można dodać jakiekolwiek zdjęcie (lub kilka fotek), nawet takie znalezione w sieci ;) Dzięki specjalnym narzędziom dodasz również własny napis na etui! :)


To doskonały pomysł na Międzynarodowy Dzień Kawy lub prezent dla znajomego pasjonata czarnego naparu. Nasz kreator futerałów nie jest skomplikowany w obsłudze, a wykonanie swojego unikalnego projektu nie zajmie więcej niż zaparzenie filiżanki dobrej kawy. To również doskonała zabawa dla dwojga – jeżeli On kocha espresso, a Ona uwielbia mleczne latte to wystarczy zrobić zdjęcie obu tych smakołyków, połączyć z zabawnym napisem i cieszyć się romantycznym etui na telefony. Case z okazji Dnia Kawy to również doskonały prezent dla szefa – dzięki niemu powinien zapamiętać, że przerwa na kawę to w firmie rzecz święta! ;)*Przykładowe zdjęcie do Get Inspired pochodzi z pixabay.com. Produkt z tym motywem nie jest dostępny w naszym sklepie. 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.