Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Stwórz własny nadruk dla serii Apple iPad mini

Do modeli firmy Apple, czyli iPad 5 Air oraz Air 2 dołączyły aż 3 nowe modele, dla których możesz stworzyć własny wzór!

Specjalnie dla iPad mini, iPad mini 2 oraz iPad mini 3 utworzyliśmy kreator, w którym możesz zaprojektować własny nadruk! Posiadacze tych nieprawdopodobnie wszechstronnych i funkcjonalnych urządzeń będą usatysfakcjonowani możliwością własnoręcznego zaprojektowania pokrowca. Własne zdjęcie na, a nawet kolarz to nie problem! Dodaj do tego sentencję i gotowe. Zarówno grafikami jak i tekstem możesz manewrować w dowolny sposób, obracając je oraz nadając ulubiony kolor.

Pamiętaj, aby Twoje zdjęcie miało minimalną rozdzielczość 640 x 480 pikseli. 

Jednak co najważniejsze dzięki własnym nadrukom nie tylko wyróżnisz się z tłumu ale także zapewnisz najlepszą ochronę swoim iPadom. Ochronisz wyświetlacz, zapobiegniesz uszkodzeniom mechanicznym, a dzięki wycięciom na aparat, możesz robić zdjęcia bez konieczności ściągania pokrowca z urządzenia. Etui wspaniale się prezentują i gwarantują unikalny wygląd iPadów. Do tego to Ty decydujesz o efgekcie końcowym!  

Nie zwlekaj i przekonaj się ile frajdy sprawia projektowanie własnego wzoru na etui! W razie problemów w trakcie tworzenia nadruków odsyłamy do instrukcji obsłuhi kreatora, którą znajdziesz tutajOcena: 4.60 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.