Stwórz wyjątkowe etui na prezent z okazji Dnia Nauczyciela!

Już w piątek obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej! To szczególna data dla wszystkich dydaktyków - właśnie wtedy staramy się okazać pedagogom swoją wdzięczność za trud włożony w pogłębianie naszej wiedzy. W Polsce święto przypada na 14 października, ale istnieje również Światowy Dzień Nauczyciela, który pod patronatem UNESCO został ustanowiony na 5 października.

Za kilka dni w każdej szkole odbędą się różne przedstawienia z okazji święta polskiego szkolnictwa. Uroczystości i apele to już tradycja, tak samo jak wręczanie nauczycielom upominków, które mają być podziękowaniem za całokształt ich pracy. Jeśli wciąż nie macie pomysłu, co podarować swojemu wychowawcy, to mamy małą podpowiedź: etui z własnym nadrukiem! ;) Z pewnością będzie to bardzo oryginalny prezent i dużo trwalszy niż bukiet kwiatów. Wystarczy, że znacie model telefonu swojego nauczyciela, by w prosty sposób wykonać dowolny nadruk w naszym kreatorze! Poradnik o tym, jak zaprojektować własny case na telefon, znajdziecie w jednym z artykułów na blogu.

Etui z własną grafiką na dzień nauczyciela będzie niezwykłym prezentem, który doceni każdy wykładowca. Case ze zdjęciem klasowym lub ulubionym cytatem profesora to niebanalny pomysł! Do naszego kreatora możecie dodać wiele różnych zdjęć i zrobić kolaż, a także zaprojektować dowolny napis. Od Waszej wyobraźni zależy, co znajdzie się na pleckach do telefonu.

Gdyby jednak zabrakło pomysłów na stworzenie oryginalnego etui, polecamy nasze dwie kolekcje: Fantastic Case oraz Foto Case. Znajdziecie w nich wiele gotowych nadruków na pokrowce, które również będą odpowiednie na tę okazję.

Każdy nasz futerał jest z wykonany z wysokiej jakości tworzyw, które zabezpieczają smartfon przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, jak zarysowania, otarcia czy zabrudzenia. Bumpery również łagodzą skutki upadu urządzenia. Nadruki są trwałe i odporne na ścieranie, więc etui będzie służyć przez bardzo długi czas - idealna pamiątka dla nauczyciela od swoich kochanych uczniów. :)

 

*Okładka i zdjęcia pochodzą z serwisu pixabay.pl

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (14)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.