Świecące etui Benks Magic Flash Case

Kolejna premiera w sklepie etuo.pl! Tym razem prezentujemy etui na telefony Apple iPhone. Benks Magic Flash Case to pokrowiec, który zabezpieczy smartfon przed zarysowaniami i zabrudzeniami oraz podświetli go, gdy przyjdzie wiadomość lub powiadomienie!

Wytrzymałe etui Benks

Każdy pokrowiec Benks Magic Flash Case został wyprodukowany z grubej powłoki tworzywa, które bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu smartfona. Case z termoplastycznego poliwęglanu jest elastyczny i wytrzymały, więc skutecznie chroni telefon iPhone przed zarysowaniami czy zabrudzeniami. Dzięki specjalnym chropowatym wypustkom wewnątrz futerału, akcesorium nie przywiera do urządzenia i równomiernie rozprowadza wydzielane przez telefon ciepło. Pomimo użytego materiału, etui nie pogrubia znacznie smartfona i nie zmienia jego kształtu. Oczywiście obudowa Magic Flash Case posiada wszelkie wycięcia na komponenty urządzenia, więc korzystanie z aparatu czy głośnika nie będzie utrudnione!

Etui Benks Flash Case

Świecące etui Magic Flash Case

Ochrona, jaką zapewnia Benks Magic Flash Case, jest na wysokim poziomie, ale większość poliwęglanowych pokrowców ma podobne właściwości. Tym, co wyróżnia etui marki Benks, jest modne wykończenie połączone z funkcjonalnością. W rantach przezroczystego pokrowca umieszczone są świetlne paski, które działają w połączeniu z diodą LED wbudowaną w telefon. Gdy przychodzi powiadomienie i dioda informacyjna zaczyna migać, paski podświetlają się razem z nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej zauważyć nieodebrane połączenie, nawet gdy smartfon leży ekranem do blatu. Ponadto futerały mark Benks dostępne są w kilku odcieniach pasków, więc można dopasować kolor do swojego stylu.

świecące etui na telefon Benks

Benks Magic Flash to praktyczny gadżet, który pomoże utrzymać smartfon w idealnym stanie, a także nada mu efektownej funkcji. Świecące pokrowce od Benks są dostępne w naszym sklepie na modele telefonów iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus.

Etui Benks Flash Case - sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.