Szeroki wybór etui na iPhone 8 i iPhone 8 Plus

Szukasz ochronnego etui na swojego iPhone 8 lub iPhone 8 Plus? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych osłonek na te modele! 

Szeroki wybór osłonek na modele Apple

Smartfony firmy z Cupertino to nie tylko wysokiej klasy podzespoły, ale również wyróżniający się design. Każdy użytkownik chce, aby jego sprzęt na długo zachował piękny wygląd, dlatego wielu z nich sięga po etui ochronne. Specjalnie dla posiadaczy iPhone 8 oraz wersji 8 Plus przygotowaliśmy bogatą ofertę na te akcesoria.

Etui na telefon iPhone 8 Plus

Markowe futerały

Szczególnie polecamy markowe futerały, które nie tylko bardzo dobrze zabezpieczają konstrukcję smartfonów, ale także nadają urządzeniom stylowego wyglądu, nawiązującego do klasy premium. Takimi produktami są między innymi pancerne etui Verus lub Spigen, sportowe obudowy GC Mobile oraz drewniane case’y z naszej kolekcji Etuo. Wśród bumperów wyższej klasy dobrą opinią cieszą się również książkowe etui marki Baseus, które umożliwiają odbieranie połączeń bez konieczności otwierania okładki pokrowca.

Etui Baseus na iPhone 8

Jednobarwne etui

Dla osób, które cenią sobie jednolity design również mamy spory wybór akcesoriów ochronnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne obudowy silikonowe Apple, matowe bumpery FLEXmat Case oraz żelowe nakładki Mercury Goospery. Etui z tych serii dostępne są w kilku modnych odcieniach. Z kolei, wśród wszystkich produktów marek Krusell, Ringke, Forcell i Hurtel dostępne są półprzezroczyste lub całkowicie transparentne case’y. Dzięki nim urządzenie zostanie dobrze zabezpieczone, a przy okazji zachowa swój oryginalny wygląd.

Jednokolorowe etui na telefon iPhone 8

Case’y z nadrukami na Iphone 8 i 8 Plus

Etui z nadrukami na iPhone 8 lub iPhone 8 Plus? Oczywiście i takie mamy w ofercie! Fantastic Case i Foto Case to nasze dwie bestsellerowe kolekcje, po które klienci sięgają najczęściej. Elastyczne, silikonowe bumpery z przezroczystymi rantami i trwałym nadrukiem w modnej odsłonie to propozycja do osób, które lubią się wyróżniać i chcą dopasować telefon do swojego stylu. W obu kolekcjach znajduje się niemal 250 grafik do wyboru, a jeszcze więcej ciekawych opcji czeka na “odkrycie” w naszych seriach okazjonalnych.

Etui z nadrukiem na telefon iPhone 8

To nie wszystko, co mamy w ofercie dla posiadaczy nowych modeli Apple! Zapraszamy do odwiedzin sklepu etuo.pl i wyboru dedykowanego etui na iPhone 8 lub 8 Plus :)

Szeroki wybór etui na Apple iPhone 8Szeroki wybór etui na Apple iPhone 8 Plus

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.30 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.