Szeroki wybór etui na ramię!

Czy w etuo.pl można nabyć etui do biegania? Oczywiście, że tak! W naszej ofercie znajduje się aż kilkanaście modeli futerałów sportowych, a w tym praktyczne pokrowce na ramię!

Praktyczne futerały na ramię

Zaletą pokrowców na ramię jest ich uniwersalna wielkość - dzięki temu etui będzie pasować do większości modeli smartfonów dostępnych na rynku. Ponadto, akcesoria posiadają kieszeń z przezroczystym okienkiem, które umożliwia obsługę telefonu bez konieczności wyciągania go z pokrowca. W ten sposób można trenować i jednocześnie kontrolować aplikacje sportowe. Dodatkowo każdy case ma zaprojektowane wycięcia na wejscie audio, więc słuchanie muzyki czy prowadzenie rozmów przez zestaw słuchawkowy nie będzie stanowiło problemu. Kolejnym plusem jest materiał, który przepuszcza powietrze i nawet długie noszenie futerału nie będzie sprawiało dyskomfortu.

futerał do biegania, etui, case, na ramię, sportowe

Duży wybór pokrowców do sportu

W naszym sklepie posiadamy kilka typów futerałów sportowych na telefon. Dla osób, które trenują w każdych warunkach, polecamy pokrowce na ramię z diodami LED. Pulsacyjne podświetlenie poprawia widoczność po zmroku, więc nocne maratony staną się bezpieczniejsze. W ofercie posiadamy także kilka kolorów akcesoriów na ramię, dzięki czemu można dopasować je do swojego gustu czy stroju treningowego. Wielką zaletą tego typu futerałów jest ich bardzo dobra ochrona urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet przed wilgocią.

futerał na telefon do biegania, sportowe etui, na ramię

Etui na ramię do telefonu to praktyczny gadżet, który pozwoli na jednoczesne uprawianie sportu i korzystanie z telefonu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na te futerały! Do wyboru są 3 różne modele w kilku wersjach kolorystycznych i rozmaitych rozmiarach!
 

etui na ramię do biegania, futerał sportowy

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.