Szeroki wybór kabli do telefonów

Kabel to niezwykle potrzebny dodatek do każdego urządzenia mobilnego. Dzięki niemu, będzie można szybko podłączyć telefon do ładowarki, czy komputera, aby go naładować lub przesyłać dane. Uniwersalny kabel do telefonu pozwoli też podłączyć smartfona czy tablet do odtwarzacza samochodowego. Warto jednak pamiętać, że wyróżnia się kilka typów takich kabli i nie każdy będzie pasował do konkretnego modelu telefonu.

Kable ze złączem USB-C

Nowoczesnym rozwiązaniem są kable typu USB-C. Umożliwiają one nawet dwukrotnie szybszy przesył danych niż kable ze standardowym zakończeniem microUSB. Również ładowanie smartfonów i tabletów dzięki takim dodatkom trwa wyjątkowo krótko, szczególnie gdy posiadają one funkcję szybkiego ładowania. Kable ze złączem USB-C można dostać w wersji USB 3.0, co wpłynie pozytywnie na przesył danych między podłączonym urządzeniem, a komputerem. Tego typu przewody można u nas dostać w cenach od 24,90 do 39,90 zł.

Markowe przewody z microUSB do smartfonów

Jakość przewodu ma wpływ nie tylko na szybkość ładowania i przesyłu danych, ale także na funkcjonowanie samego telefonu, a przede wszystkim jego baterii. Dlatego lepiej zdecydować się na markowe modele. Jednym z najpopularniejszych złączy jest ciągle microUSB. Te kable mają kompaktowe wymiary, ale również atrakcyjne ceny. Metrowy przewód Samsung z takim złączem można nabyć już za 14,90 zł. W sklepie Etuo oferujemy znacznie szerszy wybór markowych przewodów. Znajdziesz u nas m.in. oryginalne kable LG, Apple, Huawei czy Ipaky!

Kable do telefonów Apple

Urządzenia mobilne Apple, czyli przede wszystkim iPhone'y i iPady, mają specjalne wyjścia typu Lightning. Posiadacze sprzętu tej amerykańskiej firmy muszą więc pamiętać, że klasyczne przewody nie będą pasować do takich urządzeń. Można więc zdecydować się na oryginalny kabel Apple, który kosztuje 59,90 zł lub zakupić przewód Ipaky za 27,90 zł. Oba podukty zapewnią bezpieczeństwo i dobry poziom ładowania sprzętu.

Przewody samochodowe i typu multi

Dostępne są również kable, które będa pasować do ładowarek samochodowych. Dzięki nim, można ładować urządzenie w czasie podróży, ale też podłączyć smartfon do systemu multimedialnego w aucie. Wyjątkowo ciekawą propozycją jest zestaw kabli 5 w 1. Na przykład, przewód Baseus ma wszystkie wymienione wcześniej złącza, czyli microUSB, USB-C, Lightning, klasyczne USB, ale też USB-OTG. System OTG, czyli On-The-Go, pozwala na podłączenie do urządzenia mobilnego na przykład pendrive’a. Zostanie on wykryty przez urządzenie tak samo, jak na komputerze. Dzięki temu, można w sposób łatwy i komfortowy przenosić dowolne pliki między sprzętami.

Szeroki wybór przewodów do urządzeń mobilnych

Potrzebujesz solidnego przewodu do swojego smartfona lub tabletu? Sprawdź naszą ofertę, gdzie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli kabli do urządzeń mobilnych. Produkty te znajdziesz w zakładce Akcesoria GSM.

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.30 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.