CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szeroki wybór ładowarek do telefonów i tabletów

Producenci smartfonów ciągle doskonalą swoje produkty. Jednak wprowadzane innowacje nie obejmują jedynie samych telefonów, ale również akcesoria, które są do nich dołączone - w tym także ładowarki! Niezależnie jaki model smartfona posiadasz, w naszym sklepie znajdziesz do niego odpowiednią ładowarkę.

ładowarka sieciowa do telefonu

Klasyczne ładowarki sieciowe

Przy wyborze ładowarki do telefonu trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na jej napięcie, ale także długość kabla, przeznaczenie, a także samą markę. Większość producentów zaleca do swoich urządzeń oryginalne akcesoria, które są odpowiednio zaprojektowane do konkretnych modeli smartfonów i tabletów. Dlatego w naszej ofercie nie brakuje ładowarek sieciowych takich marek, jak Sony, HTC, Samsung, Apple, LG czy Huawei i Nokia. Ponadto, posiadamy również uniwersalne ładowarki z odpinanymi kablami o różnych złączach. To szczególnie propozycja dla tych użytkowników, którzy posiadają kilka różnych modeli smartfonów i poszukują kompatybilnego oraz bezpiecznego zasilacza sieciowego. Warto też pamiętać, że bezpieczne ładowanie iPhone'a czy iPada zapewni tylko oryginalna ładowarka Apple, którą również można zakupić w Etuo.

Ładowarka indukcyjna, bezprzewodowa do smartfona

Ładowarki indukcyjne - bezprzewodowe ładowanie

Coraz więcej modeli smartfonów można ładować bezprzewodowo, dlatego też ładowarki indukcyjne zyskują coraz większą popularność. Mają one wiele zalet: są nie tylko nowoczesne i wygodne w użyciu, ale mają też bardzo elegancki design. Ponadto, tego rodzaju ładowarki nie są wcale drogie. Akceosoria indukcyjne firm Nillkin oraz Samsung można dostać już za 99 złotych. W podobnej cenie prezentują się ładowarki magnetyczne, które także wykorzystują technologię w standardzie QI.

ładowarki samochodowe do telefonów, tabletów, nawigacji

Ładowarki samochodowe - na każdą podróż

Osobną kategorią są modele ładowarek przeznaczone do samochodu. Można je łatwo podłączyć do popularnych zapalniczek, które znajdują się niemal we wszystkich współczesnych autach. Takie ładowarki przydadzą się osobom, które dużo czasu spędzają za kółkiem, ale też i tym, którzy chcą nieco podładować swoje urządzenie jadąc do pracy, czy na zakupy. W naszym sklepie dostępnych jest wiele rodzajów ładowarek samochodowych od takich producentów jak Xiaomi, Blun czy Blue Star. Akcesoria są dostępne z kablami o złączach microUSB oraz USB typu C. Polecamy również zasilacze bez kabla, ale za to z kilkoma portami USB. Interesującym modelem jest również Forever L-style. To ładowarka samochodowa z power bankiem i latarką, która może się okazać bardzo pomocna podczas dłuższej podróży.

Szeroki wybór ładowarek do telefonów

Wszystkie ładowarki do telefonów, jakie mamy w ofercie, znajdują się na stronie naszego sklepu, w zakładce “Akcesoria GSM”. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli zasilaczy i wyboru odpowiedniego do swojego smartfona. W ofercie mamy zarówno akcesoria samochodowe, bezprzewodowe, jak i sieciowe z funkcją szybkiego ładowania!

ładowarki do telefonów - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.60 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.