Szkła hartowane 3D już dostępne w naszym sklepie!

Zakrzywione wyświetlacze wyglądają bardzo ciekawie i coraz częściej można je spotkać w nowych smartfonach, niezależnie od półki cenowej. Jednakże, mimo nowoczesnego frontu urządzenia, pojawia się problem dopasowania szkła hartowanego, ponieważ zwykłe osłonki odstają lub chronią jedynie sam ekranik telefonu.

Polecamy szkła hartowane 3D, które są idealnie dopasowane do krzywizny wyświetlacza w smartfonie. Produkt pokrywa cały front urządzenia, dzięki czemu skuteczniej go zabezpiecza przed zarysowaniem, otarciem i stłuczeniem. Osłonka o twardości 9H jest dobrą alternatywą dla folii ochronnych. Szkiełko jest idealnie przezroczyste i w pełni oddaje wyświetlany obraz na ekranie. Szybka pokryta jest także powłoką oleofobową, która minimalizuje osadzanie się brudu i kurzu na powierzchni, a także ułatwia jej czyszczenie.

Kolejną zaletą szkła 3D jest jego kolorystyka. Dzięki barwnym oblamówkom, można zachować oryginalny wygląd smartfona, lub po prostu zmienić go na inny. W naszym sklepie są dostępne cztery wersje kolorystyczne: czarny, biały, złoty oraz bezbarwny. Barwne ramki są trwałe, więc nie ma obaw, że farba się złuszczy i akcesorium będzie wyglądało nieestetycznie.

Każde szkło hartowane ma zaprojektowane specjalne wycięcia na komponenty i pasuje jedynie do danego modelu smartfona. Oczywiście produkt nie wpływa negatywnie na dotyk w urządzeniu. W naszym sklepie dostępne są osłonki 3D na telefony:

  1. Samsung Galaxy S6 Edge,
  2. Samsung Galaxy S7,
  3. Samsung Galaxy S7 Edge,
  4. Huawei P9,
  5. Sony Xperia XA.

W każdym zestawie, oprócz szkła 3D, znajdują się także akcesoria pomagające w aplikacji osłonki. Wszystkie osłonki na wyświetlacz można zobaczyć klikając w poniższy button.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.70 / 5.0 (4)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.