Szkła hartowane i hybrydowe 3MK dostępne w etuo.pl!

Poszukujesz dobrej szybki ochronnej na ekran? W etuo.pl znajdziesz to czego szukasz! Właśnie zadebiutowała u nas nowa marka szkieł hartowanych 3MK!

3MK w etuo.pl

Marka 3MK powstała w 2006 roku i dziś jest bardzo dobrze znana wielu użytkownikom smartfonów, którzy poszukują skutecznej ochrony swoich urządzeń przed uszkodzeniami mechanicznymi. Firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości szkieł hartowanych, folii ochronnych oraz osłonek hybrydowych. W naszym sklepie właśnie pojawiły się dwa produkty marki 3MK - HardGlass i FlexibleGlass!

Szkło hartowane 3MK

3MK HardGlass

HardGlass to wysokiej jakości szkła hartowane o twardości 9H według Wolfa-Wilburna (norma ASTM D 3363). Hartowanie w 420°C spowodowało, że osłonka jest odporna na zarysowania przedmiotami ze stali. Oprócz dobrego zabezpieczenia frontu telefonu przed zarysowaniami i otarciami, szkło HardGlass nie zaburza komfortowej obsługi ekranu. Szybka ma jedynie 0.3 mm grubości oraz zaoblone krawędzie 2.5D, które lepiej przylegają do powierzchni wyświetlacza. Ponadto, dzięki powłoce oleofobowej łatwiej utrzymać szkło w czystości.

Szkło hartowane Hard Glass 3MK

3MK FlexibleGlass

FlexibleGlass to nietłukące się szkło hybrydowe nowej generacji. Akcesorium powstało z połączenia najlepszych cech dwóch najpopularniejszych osłonek - szkła hartowanego i folii ochronnej. Produkt marki 3MK wyróznia się odpornościa na pękanie i bardzo dużą elastycznością. Dzięki wzbogaceniu produktu o dodatkowe powłoki ceramiczne wzmacnia on wyświetlacz do 2,5 raza przed trwałym uszkodzeniem w wyniku uderzenia. Do tego, FlexibleGlass jest praktycznie niewidoczne po nałożeniu - grubość osłonki wynosi jedynie 0,2 mm. Folio-szkło o twardości 7H (norma ASTM D 3363) ma również wycięcia na najważniejsze komponenty ekranu.

Szkło hartowane Flexible Glass 3MK

Szkła hartowane i hybrydowe 3MK są dostępne w naszym sklepie na różne modele smartfonów. Do każdego produktu dołączone są specjalne naklejki pozycjonujące Fit-In, które pomagają dokładnie nakleić szybkę na ekran bez powstawania bąbelków powietrza!

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (7)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.