Szkła hartowane na tablety

W obecnych czasach niemal większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem czy tabletem. Zabieramy je ze sobą wszędzie, co naraża je na uszkodzenia spowodowane codziennym użytkowaniem. Zarysowania ekranu, tylnej obudowy czy drobne pęknięcia to prawdziwa zmora każdego posiadacza tego sprzętu. Aby odpowiednio zabezpieczyć swoje urządzenie inwestujemy w etui, szkła czy folie ochronne.

 szkła hartowane do tabletów

Wiemy jak ważna jest perfekcyjna ochrona tabletu, który nie jest tanim sprzętem, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o szkła hartowane. Idealnie dopasowane szkło ochronne pozwoli na dłużej zachować nieskazitelny ekran tabletu.

 W naszym asortymencie znajdziecie szkła hartowane do popularnych tabletów Samsunga z serii Galaxy Tab 4 oraz Galaxy Tab S2. Oprócz popularnych modeli Samsunga, znajdziecie także szkła ochronne do iPadów oraz tabletu Lenovo S850.

 szkła ochronne

 

Wszystkie nasze szkła posiadają oryginalne opakowanie, które chroni szkło podczas transportu. Producent tych akcesoriów zadbał, by najważniejsze przyciski i czujniki pozostały odsłonięte, by korzystanie z tabletu nie pozostało w żaden sposób zakłócone. Standardowo w zestawie znajdują się ściereczki, które ułatwiają aplikację.

 szkła ochronne do tabletów

 

Jakimi właściwościami cechują się proponowane przez nas szła? Otóż posiadają m.in. powłokę oleofobową, która zapobiega powstawaniu tłustych śladów oraz zbieraniu się kurzu. Odpowiednia twardość i grubość szkła doskonale chronią delikatny ekran LCD. Mimo to obraz na LCD jest nadal ostry i wyraźny. Akcesorium nie wpływa także na dotykowe właściwości ekranu. Kolejną zaletą szkieł jest ich łatwość aplikacji. Wystarczy dokładnie wytrzeć i wyczyścić ekran dołączonymi ściereczkami, przyłożyć precyzyjnie szkło i gotowe. Nie trzeba martwić się tysiącami pęcherzyków powietrza, które tworzą się zazwyczaj podczas aplikacji zwykłej folii.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.