Szkła hartowane Nillkin: Amazing H oraz Amazing H+ Pro

Szkła hartowane są obecnie niezwykle popularne ze względu na ich skuteczność ochrony wyświetlaczy LCD w telefonach. W naszym asortymencie pojawiły się niedawno dwa modele szybek od firmy Nillkin: Amazing H oraz Amazing H+ Pro. To klasa premium wśród smartfonowych zabezpieczeń ekranu. Dlaczego? Zapraszamy do przeczytania krótkiej specyfikacji szkieł.

Osłonka “H” została stworzona z przezroczystego szkła o wzmocnionej strukturze. Jest około 35% cieńsza od standardowego szkła - ma jedynie 0,33mm grubości i jednocześnie najwyższą twardość 9H. Szkło doskonale absorbuje energię uderzenia podczas upadku telefonu. W razie stłuczenia, specjalna folia utrzymuje szybkę, więc nie pęknie ona na drobne i ostre kawałki. Dodatkowo, akcesorium pokryte jest specjalną powłoką oleofobiczną, która ułatwia usuwanie tłustych odcisków oraz plam.


Amazing H+ Pro zostało stworzone z japońskiego szkła AGC
przy użyciu nanotechnologii HARVES. Szybka ma zaledwie 0,2mm grubości i zachowuje wysoką wytrzymałość oraz twardość 9H! Wszystko to, dzięki zastosowaniu szczegółowej technologii CNC. Osłonka jest idealnie przezroczysta i w pełni oddaje faktyczne kolory obrazu wyświetlacza. Ranty akcesoria są specjalnie szlifowane w technologii 2.5D, co sprawia, że są delikatniejsze w dotyku, a szybka lepiej przylega do telefonu. Zewnętrzna strona szkła jest pokryta warstwą zmniejszającą powstawanie tłustych plam, więc utrzymanie go w czystości nie będzie wyzwaniem.

Oba szkła hartowane sporo różnią się od innych dostępnych na rynku i zdecydowanie można je zaliczyć do wyższej półki jakościowej. Przede wszystkim są to produkty, które skuteczniej chronią przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi wyświetlacza LCD. Struktura szkieł jest odporna na zarysowania nawet przez twarde i ostre przedmioty. To sprawia, że można się cieszyć przejrzystym ekranem smartfona na dłużej.
 


W naszym sklepie mamy obecnie szkła hartowane Nillkin na kilka modeli popularnych telefonów. Są to:

  • LG V10;
  • Samsung Galaxy S7;
  • Sony Xperia Z5;
  • Sony Xperia Z5 Compact.

Zapraszamy również do sprawdzenia innych szkieł hartowanych, które mamy w ofercie. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie idealną ochronę wyświetlacza na swój smartfon :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (11)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.