Szkło hartowane Benks OHR+ - idealna ochrona wyświetlacza

Koszty naprawy stłuczonego wyświetlacza w telefonie są niekiedy bardzo wysokie, szczególnie w nowych modelach smartfonów. W serwisie możemy zostawić nawet kilkaset złotych. Pieniądze lepiej przeznaczyć na bardziej przyjemny cel, a ekran urządzenia zabezpieczyć na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Idealnie nada się do tego szkło hartowane Benks OHR+.

Jest to wzmocniona szybka AGC, która wytrzymuje do dziesięciu razy większy nacisk, niż podobne produkty. Wykorzystana technologia iMax sprawiła, że szkło stało się bardziej odporne na zarysowania powierzchni i szczerbienie się brzegów. Osłonka ma także szlifowane ranty 2.5D, które są przyjemniejsze w dotyku, a także sprzyjają lepszemu dopasowaniu do powierzchni ekranu urządzenia. Kolejnym plusem jest powłoka oleofobowa, dzięki której czyszczenie szkła jest dużo łatwiejsze.

Żadne szkło nie jest wieczne i pęknie przy naprawdę sporym nacisku czy uderzeniu. Najczęściej szybki rozpadają się na ostre kawałki, które mogą zarysować ekran LCD w smartfonie. Dlatego w produkcie od Benks jest zamontowana specjalna folia, dzięki której osłonka po pęknięciu nie rozsypuje się, a jej drobne kawałki są pozbawione zaostrzeń. Potłuczoną szybkę. można bez problemu zdjąć bez kaleczenia sobie dłoni.

Szkło hartowane Benks OHR+ będzie bardzo dobrym zabezpieczeniem wyświetlacza w telefonie. Jest idealnie przezroczyste i nie wpływa negatywnie na funkcje dotykowe smartfona. W naszym sklepie produkt jest dostępny na urządzenia iPhone 6/6S, iPhone 6 Plus oraz Samsung Galaxy S6. W usztywnionym, oryginalnym pudełku znajdują się:

  1. Ściereczka do ekranu,
  2. Zabezpieczająca folia ochronna,
  3. Warstwa czyszcząca kurz,
  4. Ściereczka do obiektywu,
  5. Antystatyczna folia do usuwania kurzu,
  6. Szkło hartowane na wyświetlacz.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (6)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.