Szkło hartowane MyScreenPROTECTOR

Jeśli jesteście zwolennikami kupowania produktów polskich producentów, to z pewnością ucieszy Was fakt, iż nawet swojego smartfona możecie chronić wyrobem lokalnej marki MyScreenPROTECTOR, która istnieje na rynku już od 2004 roku, a produkty Diamond Glass które oferuje, cechują: idealna przezroczystość, ochrona przed zniszczeniem, a także najwyższa odporność na zarysowanie 9H. Dodatkowo ekran reaguje na dotyk tak samo, jak bez szkła, a powłoka oleofobiczna umożliwia łatwe usuwanie tłustych plam. Nie są to jednak jedyne zalety produktu, mamy także dobrą wiadomość dla osób, które mają złe wspomnienia z pękaniem ekranów telefonów – podczas gdy nałożycie na swojego smartfona szkło MyScreenPROTECTOR otrzymujecie większą pewność, iż unikniecie zbicia wyświetlacza.

myscreenprotector

Jak możemy przeczytać na stronie producenta „produkty MyScreenPROTECTOR są już dostępne we wszystkich krajach europejskich, a także zdobywają nowe rynki poza Europą”. W asortymencie naszego sklepu Etuo szkło dostępne jest do kilku modeli smartfonów, m.in. do: Iphone 6, Samsunga Galaxy Grand Prime, Huawei Honor 7 i Sony Xperia Z5 Compact, niebawem jednak ta ilość się znacznie powiększy, więc jeśli jeszcze nie znaleźliście tego typu ochrony na swój telefon, to… bądźcie czujni! :)

myscreenprotector

Powyżej zaprezentowaliśmy jeszcze zawartość opakowania MyScreenPROTECTOR, znajdziecie w nim: zestaw EasyAPP KIT do precyzyjnego montażu szkła na ekranie urządzenia, w którego skład wchodzą: instrukcja zakładania szkła, ściereczki i sama folia/szkło.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.