Tapety na telefon - skąd ściągnąć?

Niemal każdy użytkownik smartfona lubi od czasu do czasu zmienić wygląd swojego urządzenia. Pomóc mogą w tym piękne i oryginalne tapety na telefon. Podpowiadamy gdzie ich szukać.

Tapety od Google

Specjalnie dla posiadaczy smartfonów z Androidem, Google stworzył aplikację umożliwiającą pobieranie tapet z kolekcji grafik zamieszczanej w Google Plus. Co więcej, program umożliwia ściąganie obrazów z Google Earth. Aplikacja Tapety jest niezwykle prosta w obsłudze i oferuje ogromny wybór zdjęć.

Unsplash

Unsplash to serwis ze stockami oferujący darmowe fotografie oraz szeroką gamę tapet. W serwisie znajduje się specjalna kategoria z tapetami na smartfony z systemami Android i iOS. Na telefony Apple dostępna jest również dedykowana aplikacja, dzięki której przeglądanie biblioteki jest wygodniejsze.

Walli

Walli to platforma z tapetami na urządzenia mobilne. Tapety wyróżniają się wysoką jakością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Obrazy powstają w wyniku pracy artystów i grafików z całego świata. Szereg kategorii tematycznych oraz filtrów umożliwia szybsze trafienie na interesujące nas pozycje. Biblioteka dostępna jest bezpośrednio z poziomu smartfonów. Aplikacje dedykowane są na urządzenia z systemami Android i iOS.

Efektowna tapeta jest w stanie znacząco odmienić wizerunek smartfona. O wygląd telefonu można również zadbać za pomocą modnego etui. Producenci akcesoriów GSM oferują najróżniejsze rodzaje pokrowców, na przykład silikonowe, aluminiowe, drewniane oraz skórzane, w najrozmaitszych wersjach kolorystycznych.

etui na telefon sprawdźakcesoria gsm sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.90 / 5.0 (4)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.