Telewizja online w telefonie - darmowe strony i aplikacje

Dzięki telefonowi możemy oglądać telewizję niemal wszędzie. W dzisiejszym wpisie prezentujemy najlepsze darmowe serwisy i aplikacje, które umożliwiają oglądanie polskich oraz zagranicznych kanałów.  

Telewizja online

telewizja online

Do najpopularniejszych serwisów, oferujących darmową telewizję online, należą WP Pilot i TVP VOD.

1. WP Pilot

Platforma obejmuje takie kanały jak: Polsat, TVN, WP, TV 4, TV Puls, Fashion TV, 4FunTV, 4FunTV Gold Hits, 4FunTV Dance, Stars TV, France 24 (FR), France 24 (EN), To!TV, Nobox TV, wPolsce.pl, Love TV, TVS, TV Trwam, Opoka TV, ETV, EzoTV i Twoja TV. Aby móc cieszyć się telewizją na WP Pilot, wystarczy założyć bezpłatne konto w serwisie.

2. TVP VOD

TVP VOD to strona, na której bezpłatnie oglądać można Telewizję Polską - TVP Info, TVP Polonia i regionalne kanały TVP 3.

Telewizja w telefonie

telewizja w telefonie

Najlepsze aplikacje do oglądania telewizji w telefonie to, naszym zdaniem, WP Pilot i Mobdro.

1. WP Pilot

Program WP Pilot to popularny serwis zamknięty w wygodnej aplikacji, którą możemy ściągnąć na nasz telefon ze sklepu Play lub iTunes.

2. Mobdro

Aplikacja, dzięki której otrzymujemy dostęp do wielu zagranicznych stacji w języku angielskim, które usatysfakcjonują fanów sportu i filmów. Program działa bez zakładania konta i w zupełności za darmo.

W internecie jest oczywiście dużo więcej darmowych i płatnych usług oferujących dostęp do kanałów telewizyjnych. Oprócz wymienionych powyżej serwisów i aplikacji są one jednak przeważnie nielegalne. Co więcej, wiele z nich to narzędzia w rękach cyberprzestępców, a korzystanie z nich może być niebezpieczne dla naszego urządzenia mobilnego i prywatności.

etui na telefon sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.40 / 5.0 (28)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.