CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Tematyczne kolekcje etui na telefon - idealne na prezent!

Czy etui na telefon może być gadżetem na każdą okazję? Oczywiście! Wystarczy jedynie zajrzeć do naszej nowej zakładki z kolekcjami, gdzie znajdziecie kilkadziesiąt tematycznych serii pokrowców z nadrukami!

Tematyczne kolekcje etui

Na naszej stronie były dostępne specjalnie zaprojektowane futerały na telefon z okazji świąt i innych ważnych wydarzeń. Wiele osób pokochało okazjonalne etui, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie kolekcje razem i stworzyć nowy dział na naszej stronie! Teraz można je bardzo łatwo wyszukać i kupić nie tylko podczas wyjątkowych dni. :)

Etui na telefon na prezentEtui na telefon tematyczneEtui na telefon - kolekcja tematycznaEtui na telefon w prezencie

Tematyczne kolekcje etui na telefon to zbiór kilkudziesięciu serii pokrowców z nadrukami, które pomogą spersonalizować urządzenie i nadać mu szczególnego wyglądu. Okazjonalny case będzie rewelacyjnie prezentował się na twoim smartfonie, ale to również dobry pomysł na niecodzienny prezent dla bliskiej osoby. Poszukujesz upominku na Boże Narodzenie, dzień ojca czy Wielkanoc? Właśnie tu znajdziesz obudowy na te i inne okazje!

Mnóstwo wzorów do wyboru

Do wyboru jest blisko 170 unikatowych wzorów, które połączone są w tematyczne serie. Specjalnie stworzone grafiki zachwycają kolorystyką i wyszukanymi obrazami. W kolekcjach znajdują się nie tylko świąteczne desenie, ale również inne modne nadruki! To świetna okazja, by odmienić nudny wygląd swojego smartfona i nadać mu wyjątkowy design! 

Wszystkie obudowy z naszych kolekcji są dostępne dla popularnych modeli smartfonów. Osłonki z elastycznego materiału są wytrzymałe i doskonale chronią urządzenie przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Idealnie dopasowane bumpery do konkretnego modelu telefonu posiadają wszelkie wycięcia na komponenty  - pozwalają na komfortowe korzystanie ze złączy, głośnika czy aparatu.

Etui na telefon jako prezentEtui na telefon - kolekcjaKolekcja Etui na telefonEtui na telefon

Etui okazjnalne to prosty sposób na ochronę smartfona przed zarysowaniem oraz szybką zmianę jego wyglądu! Oczywiście wciąż będziemy śledzić trendy i projektować kolejne niecodzienne wzory. Tymczasem koniecznie zobacz dostępne kolekcje - na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

Etui na telefon

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.