Uniwersalne folie ochronne na telefony i tablety

Uniwersalne folie poliwęglanowe to propozycja dla użytkowników, którzy nie mogą znaleźć dedykowanych akcesoriów ochronnych dla swojego urządzenia lub wolą samodzielnie dopasować osłonkę do wielkości matrycy. W naszym sklepie pojawiły się produkty marki MyScreen Protector, które są przeznaczone do montażu na ekrany smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych lub nawigacji.

Uniwersalne folie ochronne 2w1

MyScreen Crystal + antiReflex to zestaw dwóch folii ochronnych o uniwersalnej wielkości. Pierwsza, poliwęglanowa osłona jest przejrzysta, dzięki czemu nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Dodatkowo, jej powierzchnia została pokryta powłoką oleofobową, która ułatwia czyszczenie. Z kolei folia ochronna antiReflex to matowa powłoka, która zapobiega rysowaniu się ekranu, ale także redukuje odblaski i refleksy.

Pakiet folii ochronnych dostępny jest w naszym sklepie w dwóch wariantach - na smartfony o ekranach nieprzekraczających 6 cali oraz na aparaty fotograficzne i komórki o matrycach do 4 cali.

Uniwersalne folie ochronne na ekran telefonu

Uniwersalne folie na tablety

Tablety i czytniki e-booków są niezwykle popularne, ale na rynku jest zdecydowanie mniej dedykowanych osłonek na poszczególne modele urządzeń, niż do smartfonów. Dla osób, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniej folii ochronnej na sprzęt z nieco większym ekranem, polecamy serię Crystal Universal producenta MyScreen Protector. Uniwersalna powłoka poliwęglanowa dobrze zabezpieczy ekran tabletu przed zabrudzeniem, zadrapaniem i otarciem, a dostępna jest na urządzenia o przekątnych ekranów do 8 i 10 cali.

Uniwersalne folie ochronne na tablet

Łatwy montaż uniwersalnych folii ochronnych?

W każdym opakowaniu, wraz z uniwersalną folią ochronną marki MyScreen Protector znajduje się specjalny kod. Umożliwia on dostęp do bazy z gotowymi obrysami ekranów urządzeń mobilnych. Wystarczy wyszukać swój model smartfona, tabletu czy aparatu cyfrowego, pobrać plik z formą i odrysować ją na uniwersalnej osłonie, aby uzyskać dopasowane akcesorium. Dodatkowe przybory w postaci naklejek pozycjonujących, zestawu Easy App oraz chusteczek pomogą w aplikacji folii na ekranie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na uniwersalne folie ochronne do telefonów i tabletów!

Uniwersalne folie ochronne - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.90 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.